Discord'dan gelen virüs uyarısı nedir?

Merak etmeyin normal bu, bende bunu yaşadım bende sizin gibi korktum ama araştırma yapınca öğrendim.

Merak etmeyin normal bu, bende bunu yaşadım bende sizin gibi korktum ama araştırma yapınca öğrendim.

Peki hocam böyle durumlar için Windows Defender yeterli midir? Bu bilgisayar kötü olduğu için paralı antivirüs alasım gelmiyor ona yenisini alınca bakarız.

Peki hocam böyle durumlar için Windows Defender yeterli midir? Bu bilgisayar kötü olduğu için paralı antivirüs alasım gelmiyor ona yenisini alınca bakarız.

Windows Defender sizi koruyamaz, Malwarebytes veya Kaspersky kullanın (ikiside paralı ama bedava deneme sürümü sunuyor).

İçinde bir script olsa bile kendi kendini çalıştıramayacağı için güvendesiniz.

Windows Defender sizi koruyamaz, Malwarebytes veya Kaspersky kullanın (ikisi de paralı ama bedava deneme sürümü sunuyor).

Kaspersky Cloud Security kullanılabilir. Şahsen ben onu kullanıyorum bazı kötü sitelere girdiğimde beni koruyor. Bana göre yeterli. Siz yeterli olmadığını düşünüyorsanız bana antivirüs önerebilir misiniz?

Hocam haklısınız ama virüs konusunda korkak birisiyim o geride kalınca başkalarından da cevap almak istedim kusura bakmayın.

İçinizde hala kuşku varsa buraya log atın hocam.

Hocam Kaspersky indirirken siyah ekranda kalıyor çünkü bilgisayarım yavaş benim. Onun yerine Malwarebytes indirdim çok fark eder mi?

Fark etmez sanırım, Açıkçası nedense Malwarebytes benim daha çok hoşuma gidiyor, ama kötü bir anti-malware değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…