Çözüldü Discord'dan "gift 50$" mesajı geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar arkadaşıma birkaç gündür ulaşamıyorum ve kendisi bana "50$ from Steam (ve garip bir link)" mesajını atıyor. Büyük ihtimal Discord hesabı hacklendi ne yapmalıyım?

Arkadaşlar arkadaşıma birkaç gündür ulaşamıyorum ve kendisi bana "50$ from Steam (ve garip bir link)" mesajını atıyor. Büyük ihtimal Discord hesabı hacklendi ne yapmalıyım?

Attığı linke tıklamayın, yüklediği dosyayı indirmeyin yeterli. Bir şey yapmanıza gerek yok. Hesabı çalındıysa, yeni hesap açar ve hesabınızı hatırlıyorsa tekrardan ekler sizi.

Son düzenleme:
herkesde oluyor discord grabber yiyorlar büyük ihtimal sadece kişilere deil sunucularada oluor.Bildigim olarak katıldıgı sunuculardaki herkese + önceden konustugu kişilere 50 gift spamı gidiyor eger dosya indirmişşe diger hesaplarda gidebilir 2FAyı affetmiolar inşallah sizinde başınıza gelmez hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı