Discord'dan hacklenmek mümkün müdür?

ankmotley

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Discord üzerinden sohbet odalarında yayın açmak(oyun yayını, video yayını vs...) Tehlikeli midir? İzleyen kişiler IP adresimizi çalabilir mi? Bilgisayarımıza girebilir mi? Bu mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Discord üzerinden sohbet odalarında yayın açmak(oyun yayını, video yayını vs...) Tehlikeli midir? İzleyen kişiler IP adresimizi çalabilir mi? Bilgisayarımıza girebilir mi? Bu mümkün müdür?
Yayın açtığın sırada herhangi önemli bir bilgin falan görünmezse sorun olacağını sanmıyorum.

Hayır attığı her linke tıklamazsan sorun yoktur ben yarım saat publiclerde yayın yapıyorum ama özel bilgilerim falan bir şeyleri gizliyorum kimsenin göremiyeceği şekilde onu yaptıktan sonra bir şey olmuyor tehlikeyi kontol etmen senin elinde atılan her linke tıklamayın yeterli hocam.

Ip adresi ne biliyor musunuz? Ip adresinizi bırakın bir kişiyi bütün insanlık bilse yine birşey olmaz. Ayrıca discord da ekran paylaşmak zoom da ekran paylaşmak gibi birşey sen sadece ekranını paylaşıyorsun veya sohbet ediyorsun buradan Ip adresini nasıl bulabilirler? Ayrıca niye senin Ip adresini almak istesinler?

Ip adresi ne biliyor musunuz? Ip adresinizi bırakın bir kişiyi bütün insanlık bilse yine birşey olmaz. Ayrıca discord da ekran paylaşmak zoom da ekran paylaşmak gibi birşey sen sadece ekranını paylaşıyorsun veya sohbet ediyorsun buradan Ip adresini nasıl bulabilirler? Ayrıca niye senin Ip adresini almak istesinler?
Nasıl bulabilirler demek yerine bulamazlar diyemiyor musun? Emin olamadığı için merak etmiş ve sormuş böyle bir şey "mümkün mü" diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı