Discord'dan kart nasıl yasaklanır?

AKADAG

Hectopat
Epic Games bedava Nitro dağıttığında bir sürü Nitro'lu hesap açmıştım şimdi kartımda para var hesapların hepsinden çekmemesi için ne yapabilirim? Hesapların mail ve şifresini hatırlamıyorum. Kartı Discord'dan yasaklasam olur mu?

Epic Games bedava Nitro dağıttığında bir sürü Nitro'lu hesap açmıştım şimdi kartımda para var hesapların hepsinden çekmemesi için ne yapabilirim? Hesapların mail ve şifresini hatırlamıyorum. Kartı Discord'dan yasaklasam olur mu?
Akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş. Fırsatçılık iyi bir şey değil. Kart bankasını arayıp Discordu kapattırmayı deneyin.

Papara ise internet alışverişine kapatabilirsiniz.
Bu özellik, tüm bankalarda var. Papara’ya özel değil. İleride ihtiyaç duyunca tekrar açması gerekebilir ama yerine sanal kart da kullanılabilir. Discord ödeme alamayınca aboneliği iptal ediyor ama kart bilgisini silmiyor. En iyi yol, kartı yenilemek.

Akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş. Fırsatçılık iyi bir şey değil. Kart bankasını arayıp Discordu kapattırmayı deneyin.
Akılsız baş ne alaka? Normalde o kart aktif olarak kullanmıyordum ama kullanmak mecburiyetinde kaldım.
Bu tür durumlar için sanal kart oluşturup kullanın. Aksi takdirde böyle sıkıntıya girersiniz.
Zaten kullanmadığım bir sanal karttı. Ancak kullanmak mecburiyetinde kaldım.

Geri
Yukarı