Discord'dan T.C. kimlik numaramı bulabilirler mi?

Profilde adın soyadın yazıyorsa, daha önce bilgilerini başkalarıyla paylaştıysan, yaşadığın yeri ve adını ve yaşını biliyorlarsa bir şekilde bulunur.

Hiç birini bilmiyor.

Discord'unuz ile ilişkilendirilmemişse ve bağlantınız yok ise endişelenmenizi gerektirecek herhangi bir durum yok, bu tarz kişileri engelleyebilirsiniz çokça varlar zaten.

Yok.

Ben geçen ay bir tane sunucuya girmiştim bir tane panelci çocuk geldi dedi ki senin T.C. kimlik numaranı buldum adımı soyadımı doğum tarihimi yaşadığım şhiri falan bilmiyor dedimki yaz T.C. kimlik numaramı dedi ki yazmıyacağım sizce T.C. kimlik numaramı gerçekten bulmuş mudur?
Ücretsiz bir şekilde,o panele ulaşabilirsin.Annenin ve babanın tcsini de bulur,yan yana yazıyor çünkü.Çok çok yapacağın,ismini yazsan da,soy ismini yazmamak,iki ismin varsa,birini paylaşmak vs..

Ben geçen ay bir tane sunucuya girmiştim bir tane panelci çocuk geldi dedi ki senin T.C. Kimlik numaranı buldum adımı soyadımı doğum tarihimi yaşadığım şhiri falan bilmiyor dedimki yaz T.C. Kimlik numaramı dedi ki yazmıyacağım sizce T.C. Kimlik numaramı gerçekten bulmuş mudur?

Herhangi bir görsel paylaştıysanız adresinizi bulabilir (kast ettiğim şey görseli taratıp konum bulmak değil) onun dışında Instagram vb. sosyal medya hesaplarınızı tarayıp kimlik bilgilerinize erişebilir.

Ben geçen ay bir tane sunucuya girmiştim bir tane panelci çocuk geldi dedi ki senin T.C. Kimlik numaranı buldum adımı soyadımı doğum tarihimi yaşadığım şhiri falan bilmiyor dedimki yaz T.C. Kimlik numaramı dedi ki yazmıyacağım sizce T.C. Kimlik numaramı gerçekten bulmuş mudur?

Profilinizdeki bağlantılarda ad ve soyadınız geçiyorsa veya o kişi sizina adınızı ve soyadınızı biliyorsa bulmuşdur ancak endişelenmeyin hiçbir şey yapamaz.

Hiçbir şeyimi paylaşmadım ama buldum diyor.

Büyük ihtimalle yalan söylüyordur engelleyin geçin.

Geri
Yukarı