Discord'dan uyarı mesajı geldi

Renster

Decapat
Daha fazla  
31 Ağustos ve 1 Eylül günlerinde tam 4 tane mesaj geldi Discord'dan. Daha yeni gördüm ve hemen bahsettiği sunucudan ayrıldım. +18 yani NSFW içerikli bir sunucuya katılmıştım. Sizce hesabım kapatılır mı veya banlanır mıyım? Mesaj böyleydi:

Merhaba,

Hesabın bu bildirimi, Topluluk İlkelerimizi ihlal eden bir sunucuya katıldığın için alıyor.

******* ***** adlı sunucuda ücretli içerik hırsızlığı ya da dağıtımına izin veriliyor veya ihlal teşvik ediliyor.

Katıldığın sunucuların amaçlarının farkında ol. Katıldığın sunucular İlkelerimizi ihlal eden içerikler paylaşıyor ya da bu davranışları gerçekleştiriyorsa belirtilen içerikleri bildirmeni ve sunucudan ayrılmanı şiddetle öneririz. Aksi takdirde gelecekte hesabın üzerinde daha ciddi yaptırımlarda bulunabiliriz.

Saygılarımızla,
Discord Trust and Safety Ekibi

Bana da gelmişti bi aralar.

Hiçbir şey olmaz. Ben bu uyarıdan en az 15 tane yemişimdir. Hiçbir şey yapmıyorlar sadece girmeyin diyorlar.

Sen o sunucuda illegal bir şey yapmıyorsan hukuksal olarak hesabını hiçbir şekilde kapatamazlar.

Bana da bugün

Discord, topluluk için sunduğu ortamı güvenli ve sorunsuz tutmaya odaklanıyor. Hesabının Hizmet Koşulları veya Topluluk İlkeleri'ni ihlal ettiğini tespit ettik. Bu nedenle de sana şu sebeple uyarı veriyoruz:
Diye bir şey geldi ne yaptığımı bilmiyorum 2.5 aydır Discord kullanmıyordum zaten tatildeydim 2. Eylül gibi tekrar bilgisayara geçtim böyle arkadaşlarım dışında kimseye yazı yazmadım açıkçası böyle bir şeyin neden olduğunu anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı