Discord'dan gelen uyarı nedir?

Zylex

Hectopat
1652257691754.png

Bir de Ininal'in sunucusunda böyle şeyler mi oluyor? Bahsettiği sunucudan bir süre önce çıkmamama rağmen geldi bu uyarı. Yaptırımdan falan bahsettği için korktum ben de. Discord'un resmi e mail adresi nedir? Bilen varsa yazarsa çok iyi olur. Kendilerine ulaşsam iyi olacak.

O tarz sunucularda çalıntı kredi kartları ile bedava Discord Nitro vs. ve veriyorlar ve illegal işler dönüyor. O yüzden bu uyarıyı almışsınız. Katıldığınız sunucu da sahtedir.

Kendilerine de Discord'dan değil, müşteri hizmetlerinden ulaşın.

Discord ava çıkmış belli.
O sunucu İninalin resmi sunucusu değil yani içinde neler döndüğü bilinmez. Bu tarz bilinmeyen sunuculardan olabildiğince uzak durmaya çalışın.

Zaten sunucudan çıktım ve Müşteri Hizmetlerini aradım.
O tarz sunucularda çalıntı kredi kartları ile bedava Discord Nitro vs. ve veriyorlar ve illegal işler dönüyor. O yüzden bu uyarıyı almışsınız. Katıldığınız sunucu da sahtedir.

Eki Görüntüle 1384525

Bir de Ininal'in sunucusunda böyle şeyler mi oluyor? Bahsettiği sunucudan bir süre önce çıkmamama rağmen geldi bu uyarı. Yaptırımdan falan bahsettği için korktum ben de. Discord'un resmi e mail adresi nedir? Bilen varsa yazarsa çok iyi olur. Kendilerine ulaşsam iyi olacak.
Mesaj çok açık değil mi işte.

Mesaj çok açık değil mi işte.
Anlayamadğım bir şey var. Madem sunucu siber saldırı ve çalıntı kredi kartları ile iş yapıyorsa ve Discord bunu bildiği halde neden sunucuyu kapatmıyor?

Hocam sunucudan bi süre önce çıkmama rağmen bu uyarı mesajının gelmedi saçma değil mi? @Silinen üye

Son düzenleme:
Hocam sunucudan bir süre önce çıkmama rağmen bu uyarı mesajının gelmesi saçma değil mi?
Hocam burada da dediğiniz gibi sunucudan çıktıktan sonra size mesaj atılmış. Yani siz çıktıktan sonra Discord sunucuyu fark edip kapatmıştır. O sırada da sunucuda bulunan herkese de size atılan mesajdan atmıştır. O sunucuda yetkili olanların da hesapları kapatılmış ya da askıya alınmıştır. Sıkıntı edilecek bir durum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı