Çözüldü Discord'dan virüs bulaşır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eslemtuna089

Picopat
Merhaba Discord üzerinden konuştuğum birisi bana ses attı sesi indirdim mi indirmedim mi hatırlamıyorum. Yeni_ses_218.M4A bu şekilde bir ses dosyası gonderdi ben de dinledim bu şekilde telefona sızabilir mi virüs bulaşır mı?

Çözüm
Ses dosyası ise virüs bulaşmaz.

Uzantısından.

Hayır sıkıntı olmaz sıkıştırılmış ses dosyası diye geçer M4A.

Hocam yine de içinizde bir şüphe varsa ESET veya Kaspersky kullanarak bilgisayarınızı tarayın.

Telefonumdan şüpheleniyorum Kaspersky var ama ücretsiz versiyonu virüs ya da sızma gibi şeyler olsa bulabilir mi?

Telefonumdan şüpheleniyorum Kaspersky var ama ücretsiz versiyonu virüs ya da sızma gibi şeyler olsa bulabilir mi?

Bulur hocam, hocam gönderen kişi sıkıntılı biri miydi?

Sanırım evet bu yüzden tedirgin oluyorum hackerlıktan anlayan biriydi Linux falan biliyordu.

Yok hocam o tür insanların hepsi hazır ve dandik programlarla insanları korkutan kişiler bir şey olmaz panelci falansa ilgili yerlere şikayet edebilirsiniz.

Yok hocam o tür insanların hepsi hazır ve dandik programlarla insanları korkutan kişiler bir şey olmaz panelci falansa ilgili yerlere şikayet edebilirsiniz.

Eğer zaten böyle bir şey yaptıysa direkt şikayet edeceğim ama şu an anlayamıyorum yaptı mı yapmadı mı nasıl anlayabilirim bana biraz yardımcı olur musunuz? Telefona sızmak için hangi yöntemler kullanılıyor?

Üstteki mesajımda da dediğim gibi, Discord üzerinden ses kaydı atarak cihazınıza sızılması mümkün değil. Boş yere panik yapıyorsunuz, paranoyak oluyorsunuz. Gerek yok.

Üstteki mesajımda da dediğim gibi, Discord üzerinden ses kaydı atarak cihazınıza sızılması mümkün değil. Boş yere panik yapıyorsunuz, paranoyak oluyorsunuz. Gerek yok.

Anlık atılan seslerden olmadığı için, bu kadar panik yaptım ses dosyasıydı gizli bir yazılım gizli bir virüs var mıydı acaba diye endişelendim bu yüzden paranoyak oldum. umarım dediğiniz gibidir çok teşekkür ederim cevaplarınız için çok sağ olun

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…