Discord'un başlangıçta açılacağı ekranı seçmek

BurakPalabiyikkk

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle konu yanlışlığı için özür dilerim. Discord için bir konu bulamadım. Benim 2 ekranım var. Discord'u başlatırken ya da başlangıçta açılırken ana ekranda açılıyor, bunu sol ekrana almanın yolu var mı?

En son hangi ekranda açık kaldıysa oradan devam ediyor diye biliyorum. Benim de 2 ekranım var hep 2. ekranda açılıyor orada kullandığım için. Keza Spotify'da öyle.

Hayır, sol ekranda kapatıyorum, sağ ekranda tekrar açıyorum.
Bilgisayarının 2. ekranını ana ekran yapar isen bütün uygulamalar solda açılır eğer istersen ana ekrana alırsın.

Ama ben sadece Discord'u sol ekranda açılmasını istiyorum.
Başlangıçtaki açılmayı kapatıp hangi ekranda açılmasını istiyorsan o ekranda aç?

Denedim, yine de ana ekranıma atıyor.

Herkese merhaba,
Ben bir site buldum orada İngilizce olarak anlatıyor, (İngilizce bilmiyorsanız herhangi bir çeviri eklentisini tarayıcınıza(browser) ekleyin oradan çevirip çözersiniz).

Benim çözme yöntemim, Discord penceresini ekranın yarısı boyutuna getirip, kullanmak istediğim ekrana taşıyorum, ardından Win+Shift+enter tuşlarına bastım ve sorun çözüldü.

Site linki

Herkese merhaba,
Ben bir site buldum orada İngilizce olarak anlatıyor, (İngilizce bilmiyorsanız herhangi bir çeviri eklentisini tarayıcınıza(browser) ekleyin oradan çevirip çözersiniz).

Benim çözme yöntemim, Discord penceresini ekranın yarısı boyutuna getirip, kullanmak istediğim ekrana taşıyorum, ardından Win+Shift+enter tuşlarına bastım ve sorun çözüldü.

Site linki
Oldu hocam, diğer işlemlerden hiç bir şey anlamadım, sadece istediğim ekrana getirip Win+Shift+Enter yapınca düzeldi. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı