Discord'un yan uygulamalarını kullanmak risk oluşturuyor mu?

Drejerr

Decapat
Daha fazla  
Ben PTB Discord, Better Discord ve Bot Cilent kullanıyorum. Bu yan programlar risk taşıyor mu (banlanma, hesap silinmesi gibi)?

Son düzenleyen: Moderatör:
Better Discord'dan ban yemek için kullandığınızı kanıtlamaları lazım durduk yere Better Discord'dan ban yemezsin yani.

Tespit edilmeyecek diye bir şey yok, yasak yasaktır fark ettikleri zaman acımayacaklar.

Haklı olabilirsiniz ama gözlemime göre Better Discord kullanan birisinin kanıt olmadan banlanması düşük ihtimal çevremde ve kendimden dolayı bunu rahat söyleyebilirim ama kesin ban yemez diye bir kural yok dediğiniz gibi.

Better Discord yasaklandı, PTB Discord zaten Discord'a ait yasak değil. Bot client derken hangisinden bahsettin?
Bot Cilent discord botlarından (tabi her bota değil sadece tokenini bildiğin botlara) bot hesabına girip botun ismi ile mesaj yazmayı, sesli kanallara girebilmeyi, tepki eklemeyi falan sağlıyor. Ama galiba çok popüler bir şey değil.

Better Discord'un yasaklanma sebebi çoğu kişiye göre dediğin şeyler zaten.

Kendi botumun hesabına girebiliyorum sadece o da mı sıkıntı çıkarır (herkesin bildiği botlara girilmiyor tabii)

Bunu yazarken bot cilent i kastediyordum, Better Discord değil. Ama bot benim yani benim hesabım gibi bir şey.

Geri
Yukarı