Discord'un yeni görünümünü nasıl buldunuz?

Çok fazla bug ve lag var yeni dizayn resmen kaz hafızam ile dalga geçiyor fazla geç yükleniyor kısacası kötü.

Bende yeni dizayn kaz hafızam ile dalga geçiyor bildiğin.

Harbiden hocam üye listesini bulmam 5 dk sürüyor. :D

Tek bir kişiye göre iş yapmadıklarına göre önemsiz senin tepkin.
Uygulama sayfasındaki yorumlara bakmanı tavsiye ederim app store yada play storedaki.
PC'de hala eski tasarım kullanılıyor insanlar memnun 😀 Soldan sağa çekmek son derece pratik bir işlemci resmen daha farklı bir şeye çevirmişler uygulamayı. Ve çok yavaş çalışıyor berbat.

PC'de hala eski tasarım kullanılıyor insanlar memnun 😀 soldan sağa çekmek son derece pratik bir işlemci resmen daha farklı bir şeye çevirmişler uygulamayı. Ve çok yavaş çalışıyor berbat.

Yeni tasarımı övmedim ben.
Eskiden de telefondaki ile PC'deki tasarım bire bir aynı değildi. O zaman Play Store'da uygulamanın yorumları tasarımın çok karışık olduğu ile doluydu. Bu yabancılarda da aynı.
Bu sebepten adamlar tasarım üzerinde değişikliğe gitti. Sen ise "ben öyle bir şey demedim o yüzden ben dahil değilim" diyorsun. Şirket tek bir kişiye göre mi karar alıyor? Binlerce insan karışık yazmış, değişikliğe gitmeleri anormal bir şey mi?

Değişiklik kararında sıkıntı yok ve normal bir durum. Bunun üstüne gelen yeni tasarım güzel mi sorusu kişiye göre değişir. Bana göre idare eder durumda, performans sorunları olmasa kullanılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kötü, yeni olan şeylere sürekli muhalif olan biri değilim ama benim hoşuma gitmedi, çok karışık geldi, bildirimlerde nedense gelmiyor, bence biraz daha masaüstüne benzemeli ve o özünü kaybetmemeliydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı