Discovery Tarayıcıda Virüs Sorunu

Alpi350

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar;
Kardeşimin GM Discovery telefonunda normal tarayıcı olsun Chrome tarayıcısı olsun internette sayfaya tıkladığında sayfa 1 saniye gözüküyor gibi oluyor arkasından hemen reklamlar geliyor. Reklamdaki güncellemeyi yüklediğinde veya kurduğunda da sorun geçmiyor aynısı yada bir başka reklam benzeri şey daha çıkıyor.

Örnek resimler aşağıdadır. Cihazda hiçbir rom falan kurulu değildir normal 4.4kitkat yüklüdür.

EYdrVz.jpg
j5OXLL.jpg
rQk6j3.jpg

Root yok.
Bu arada bana neden ceza yazdınız konuyla ilgili resim paylaştım ben lütfen o ceza mı kaldırın o hesaptan yazamıyorum cevap.

-Resimleri başka siteden yüklememden dolayı ceza aldım kusura bakmayın yazamadım.

Hard reset dediğiniz olayı yaptım lakin olmadı. Kardeşim bir virüs programı indirdim sorun geçti girebiliyorum sitelere dedi 1-2 gün sonra yine aynı sorun başladı.
Bu sorunu kökten nasıl çözebiliriz bende 1-2 ay içerisinde telefon alıcam ve başıma böyle bir olay gelicek diye çok korkuyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı