Dishonored 1 vs. Dishonored 2

Dishonored 1'i ilk oynayın, ardından ikiye geçin. Çünkü ikiden bire geçtiğiniz taktirde bir gözünüzde berbat bir hal alıyor.

Şahsen ilk birinci seriyi bitirdim. Ardından ikinci seriyi, sonrasında tekrardan bire dönmeye çalıştım. Bu deneyim oradan geliyor. 😁

Hazır konu aktifken sağlam hikayeli oyun önerir misiniz? En son RDR2, Witcher 3 ve beyond Two Souls efsanelerinden sonra oyunlar boş gelmeye başladı :)

Dishonored grafiksel olarak Borderlands gibi bir oyun. Yıllar geçse de grafikleri eskimez.
Borderlands’in grafiğine bayılıyorum. Hatta Borderlands 2’yi çok bitirmişliğim var. Öyle tatlı bir grafik varsa Dishonored’da gayet güzel olur.
Hazır konu aktifken sağlam hikayeli oyun önerir misiniz? En son RDR2, Witcher 3 ve beyond Two Souls efsanelerinden sonra oyunlar boş gelmeye başladı :)
Oyunlar boş gelmeye başladıysa zaten gerek yok oynamaya. Bırak oyunları bir rahatla.

20190820184821_1.jpg

20190920232241_1.jpg

20190920232244_1.jpg

Borderlands’in grafiğine bayılıyorum. Hatta Borderlands 2’yi çok bitirmişliğim var. Öyle tatlı bir grafik varsa Dishonored’da gayet güzel olur.

Oyunlar boş gelmeye başladıysa zaten gerek yok oynamaya. Bırak oyunları bir rahatla.
Boş gelme derken oyun değil çıta çok yükseldiği için o oyunlar kadar zevk vermiyorlar.

Geri
Yukarı