Dishonored kasıyor

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba hocalarım, başlıkta görüldüğü gibi, fakat sorun şurada, daha önce olmayan (kasma) sorunu şu anda başladı. 100 FPS'lik oyun gitti, yerine 20 FPS oyun geldi. Nasıl çözerim? Sistemdeki tüm donanımlara baktım, hepsi sorunsuz ve sağlıkları iyi durumda.

Ayrıca bu yukarıdaki programın daha kötü yapmasının sebebi, o programdaki ayarlanan grafiklerle, oyunun yeni grafiklerinin çakışmasından kaynaklıymış, eski grafik apisiyle aynı yapıda olsaydı, hata olmadan, eski FPS'e dönmem gerekirdi.
Doğrudur.

Ayrıca mining, steam_api, ve dishonored.exe dosyalarına yapıştırılmış, orijinal oyun dosyasındaki steam_api ve dishonored.exe'i kullansam, ve Steam dosyasına aktarsam, büyük ihtimal bunada çözüm bulmuş, ve oyunumu tekrar orijinal şekilde oynayabilmiş olacağım, yani sanırım, yeni güncellemesi gelene kadar bu konuyu çözüldüye almamam daha iyi olur, sonuçta normalde crack kullanılması kötüdür, iyi akşamlar dilerim 😍, cevapların için teşekkür ederim 🤩

Ayrıca mining, steam_api, ve dishonored.exe dosyalarına yapıştırılmış, orijinal oyun dosyasındaki steam_api ve dishonored.exe'i kullansam, ve Steam dosyasına aktarsam, büyük ihtimal bunada çözüm bulmuş, ve oyunumu tekrar orijinal şekilde oynayabilmiş olacağım, yani sanırım, yeni güncellemesi gelene kadar bu konuyu çözüldüye almamam daha iyi olur, sonuçta normalde crack kullanılması kötüdür, iyi akşamlar dilerim 😍, cevapların için teşekkür ederim 🤩
Rica ederim iyi oyunlar. 🥰

Hocam, kendim istedikten sonra, suçlusu niye sen olasın ki 😂

Hocam, sürümden kaynaklıymış, haritalardaki bazı bugları vesaire düzeltmişler, üstüne grafiklerini biraz daha 2021'e göre düzenleme yapmışlar, kivreden Crack'i kaptım, sistemimde açtım FPS eskisi gibi 100 140'larda olmaya başladı, ha oyun yapımcıları datayı size sağlayamayız üzgünüm dedikden sonraki surat ifadem anlatılamaz yaşanır 🥲, mining virüsü var, kivrenin verdiği crackte, ama yapacak bir şey yok yapımcıları datayı vermedi 😢
Hocam hangi sürümü kullandınız siz? Bende de aynı sorun varda.

Geri
Yukarı