Dishonored serisi vs Fallout serisi

sneophron

Picopat
Daha fazla  
RPG oyun önerileri konularında gördüğüm ve tavsiye edilen 2 oyun Dishonored ve Fallout serileri. Dishonored'in tüm oyunlarını aldım ama Fallout'un hepsini almadım sadece Fallout New Vegas ve Fallout3 GOTY Edition var önce hangi seriden başlamalıyım önerileriniz nelerdir?

RPG oyun önerileri konularında gördüğüm ve tavsiye edilen 2 oyun Dishonored ve Fallout serileri. Dishonored'in tüm oyunlarını aldım ama Fallout'un hepsini almadım sadece Fallout New Vegas ve Fallout3 GOTY Edition var önce hangi seriden başlamalıyım önerileriniz nelerdir?
Bence fallout.

Dishonored serisine tam olarak RPG demek doğru olmaz. Gizlilik esaslı ve oynayış şekline göre sonun değiştiği bir oyun.

Özellikle RPG arıyorsanız bu seri sizi pek mutlu etmeyebilir.

Canın hangisini istiyorsa ondan başla :D şaka bir yana Fallout serisini hiç oynamadım. Dishonored'ın ilk oyununu oynadım ikinci oyuna da başlamıştım fakat üst üste oynayınca sıktı daralma geldi. Çünkü oyun genel manasıyla aynı. Tavsiyem önce dishonered 1'i oyna sonra Fallout'a geç. Fallout'tan sıkılınca eğer canın çekerse Dishonored 2'ye başla. Üst üste girme sakın oyunun mekanikleri falan aynı, belki ileride farklı şeyler oluyordur ama oyunun başında aynıydı mekanikler.

Yeni konular

Geri
Yukarı