Dishonored Serisinin Devamı Gelmeyecek

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Dishonored Serisinin Devamı Gelmeyecek
Arkane Studios ve Bethesda, Dishonored serisini şimdilik rafa kaldırdıklarını açıkladılar. Her ne kadar ciddi bir hayran kitlesi olsa da, Dishonored serilerinin piyasadaki en iyi satan oyunlar olduklarını söylemek zor. Dishonored ilk çıktığı hafta 450.000 adet satmış, zaman içinde de birkaç milyon satışa ulaşmıştı. Ancak Dishonored 2 ve DLC’si Death of the Outsider çok daha zayıf […]

Devamı: Dishonored Serisinin Devamı Gelmeyecek
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Şahsen ilk oyunu da vasattı. Oyunu şu şekilde oynayanları izledikçe keyif alabiliyorum.
Bunları yapmak içinde oyunu 5-10 kere bitirip öğrenmek gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şahsen ilk oyunu da vasattı. Oyunu şu şekilde oynayanları izledikçe keyif alabiliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İlk oyun vasat mıydı?
Bence ya oyunu tam oynayıp bitirmediniz ya da hiç oynamadınız gameplay videolarıyla yorum yapıyorsunuz.
Oyundaki çeşitlilik, gizlilik dinamikleri ve atmosfer gerçekten çok güzeldi.
Hikayesi ise gayet oldukça yeterliydi. Oyunun bize sunduğu dünya gerçekten göz kamaştırıcı ve güzelken vasattı demek doğru olmaz.
2.oyunu oynamadım fakat 1.oyunu bitirdim gayet güzel.

Oyunu oynadım. Şahsen sevdiğim hikayeli oyunlar tekrar oynamaya bayılan biriyim.
Tekrar oynamayı bırak oyun aklıma bile gelmiyor.
Hikayesi ise basitti. Kaçırılan kadını kurtar. Mario bile bu hikaye kullanıldı.

Screenshot_1.png

Zaten öyle bir şey demedim. Ama görüşümü beğenmeyen insanların böyle yorumlarına bakarak oyunu seveceğimi düşünmeyin. Benim hoşuma gitmedi. Zaten adamlarda istenileni alamadıkları için seriyi bitirmişler.

Tekrar oynadığım oyunlarda genelde eski oyunlar oluyor. Güncel ve birbirinin kopyası olan hikayeli oyunları 50 ₺ altına düşmediği sürece de satın almıyorum. Biraz geriden geliyorum.

Oyunu oynadım. Şahsen sevdiğim hikayeli oyunlar tekrar oynamaya bayılan biriyim.
Tekrar oynamayı bırak oyun aklıma bile gelmiyor.
Hikayesi ise basitti. Kaçırılan kadını kurtar. Mario bile bu hikaye kullanıldı.

Eki Görüntüle 325244
Hocam size hikayeyi anlatmam burada gereksiz olur fakat oyunu tekrar bir oynayın öyle basit bir hikaye değil bence yanlış hatırlıyorsunuz.
Mario ile kıyaslamak çok saçma olur.

Bunu kendinde yapıp zevkini yaşayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı