Dishonored

okinkurt

Hectopat
Yer
Toparlak bir gezegen
Daha fazla  
Meslek
Çiftçi
Evet arkadaşlar oyunun videosunu izledim cok hoşuma gitti sizinlede paylaşmak istedim. Benim hosuma gitti video dan cok anlaşılmaz ama. Oyun ekim de cıkıcakmış. Sizce nasıl ? ..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun hakkında ufak bir bildi Alıntıdır !

Arkane Studios'un multiplatform olarak hazırladığı Dishonored'ın PC sürümünde konsol versiyonlarına nazaran Ekstra özellikler olacağı ortaya çıktı. Arkane'in açıklamalarına göre yapımın PC sürümünde, FOV slider, kontroller ve fare hassaslık ayarları, otomatik nişan alma için 4 farklı seçenek, çözünürlük ile ilgili geniş ayarlamalar, anti-aliasing ve diğer grafiksel detaylar bulunacak.

PC oyuncuları ayrıca oyunun arayüzünü kapama seçeneğine sahip. Gamepad desteğine sahip olan oyunu klavye Ve fare ile oynamayı tercih edenler için kısayol tuşu seçenekleri sunulacak. 12 Ekim'de gerçekleştireceği çıkışıyla şimdiden yılın en iyi oyunlarından biri olmaya aday olarak gösterilen Dishonored, PC, PS3 ve Xbox 360 için geliştiriliyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür oyunları çok severim ben. Sadece adam vurup geçme yok gibi oyunda doğa üstü güclerde var karakterde. Çıkınca görücez videodaki kadar güzel mi değil mi. Az da olsa skyrim i anımsattı bana. Sol elin konumu felan, büyüler... değişik bir oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim taktiğim: multiplayer'ı yoksa orjinal alma. Bunun içinde aynısını yapacağım. Skyrim havası var biraz. Sabırsızlıkla bekliyorum. ^^

MP'ı olmıyan bi oyun bencede alınmaz. Bitirip bi köseye atalıcak nasılsa. Tabi 100 TL ve üzeri oyunlar için sölüyorum, 20-30 tl ye alınabilir :D Benim internet im iyi olsa çoğu oyunu original alırdım ama 15 KB ne yazıkki :(

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı