Dişim ağrıyor

• Konuyu başlatan B3TA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 656
Hocam kanal tedavisi çok acıtıyor diye duydum. Hala öyle mi acaba, devlete gideceğim.
Daha dün kanal tedavisi oldum(Haftaya tekrar olacağım). Uyuştuktan sonra hiçbir şey hissetmedim. Sonrasında dolgu ile beraber yaklaşık bir saat içerisinde işlem bitti. Tedavinin en zor kısmı en başta uyuşturucu iğnesini yemek. Çok az acıyor. Sonrasında hiçbir şey yok.

Kanal harici acıtmaz ama kanal da fena acıtır.
Ne alaka? Doktorunuzu değiştirin veya sadece duyumla hareket ediyorsanız yorum yapmayın.

Daha dün kanal tedavisi oldum(haftaya tekrar olacağım). Uyuştuktan sonra hiçbir şey hissetmedim. Sonrasında dolgu ile beraber yaklaşık bir saat içerisinde işlem bitti. Tedavinin en zor kısmı en başta uyuşturucu iğnesini yemek. Çok az acıyor. Sonrasında hiçbir şey yok.

Ne alaka? Doktorunuzu değiştirin veya sadece duyumla hareket ediyorsanız yorum yapmayın.

Bizzat kendim oldum dişimi oyarken acıtıyordu elbette uyuşturdular ama acıdı.

Bizzat kendim oldum dişimi oyarken acıtıyordu elbette uyuşturdular ama acıdı.
Doktorunuzu değiştirin o halde. Hem devlette hem de özelde kanal tedavisi geçirmiş biri olarak her iki doktorumda da hiç acı duymadan tedaviyi bitirmiştim. Doktor seçerken eğer devlet ise MHRS'den isimlerini internette aratıp haklarındaki yazılan yorumlara bakıyorum. Bu konuda titiz olmak önemli bence.

Doktorunuzu değiştirin o halde. Hem devlette hem de özelde kanal tedavisi geçirmiş biri olarak her iki doktorumda da hiç acı duymadan tedaviyi bitirmiştim. Doktor seçerken eğer devlet ise MHRS'den isimlerini internette aratıp haklarındaki yazılan yorumlara bakıyorum. Bu konuda titiz olmak önemli bence.

Geçmiş olsun sağ olun.

Geri
Yukarı