Disiplin cezası almadığına dair belge hazırlanış süresi ne kadar olur?

mehmet2251

Femtopat
Daha fazla  
Üniversite için MYP ile geçiş yapacağım. Disiplin cezası almadığına dair belge isteniyor ilk başta disiplin cezam olmadığına dair bir belge gönderdim fakat bana tekrardan mail attılar ve bunun öğrenci işlerinden talep edilmesi gerektiğini söylediler. Okul yaşadığım yere uzak, bunu mail yoluyla istersem gönderirler mi? Ve bu belgenin hazır olması ne kadar sürer, bir bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğrenci işlerinin keyfine kalmış. 2 dakika ile 237 iş günü arası değişebiliyor.
E-İmzalı belge gönderirler. Bazı okullarda transcript'e dahil oluyor, o yüzden transcript veriyorlar. Okulun sitesinde bir yerden belge talep kısmı olur genelde.

Siz öğrenci işlerinden almayıp nasıl bir belge gönderdiniz?

Öğrenci işlerinin keyfine kalmış. 2 dakika ile 237 iş günü arası değişebiliyor.
E-imzalı belge gönderirler. Bazı okullarda Transcript'e dahil oluyor, o yüzden transcript veriyorlar. Okulun sitesinde bir yerden belge talep kısmı olur genelde.

Siz öğrenci işlerinden almayıp nasıl bir belge gönderdiniz?

İnternetten Online olarak nasıl alınır diye baktığımda Transcript içinde olduğu yazıyordu. Fakat ne hikmetse bizim okulun Transcript'in içinde bu bilgi yazmıyormuş. Bende gönderirken fark etmedim ve bugün sonuçları beklerken Mail'e bir bakayım dedim ve yazıyı gördüm umarım yarına bir şekilde yetiştirebilirim.

Benim okula 2 ayrı yerden mail atmıştım disiplin belgesi almak için, birinde ertesi gün gönderdiler. Diğer maile hem geç cevap verdiler hem de buradan gönderemeyiz gelip alman gerekiyor demişlerdi. Keyiflerine kalmış yani. Göndermeseler 10 saat sadece bir belge almak için gidecektim.

Benim okula 2 ayrı yerden mail atmıştım disiplin belgesi almak için, birinde ertesi gün gönderdiler. Diğer maile hem geç cevap verdiler hem de buradan gönderemeyiz gelip alman gerekiyor demişlerdi. Keyiflerine kalmış yani. Göndermeseler 10 saat sadece bir belge almak için gidecektim.

Bağlı olduğum fakültenin öğrenci işlerine mail attım hocam. Siz diğer maili nereden gönderdiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı