Disiplin yedim

Özür mözür dilemeyin, sosyal üyeleri nedense çok iyimser, kendi başlarına gelse çocuğu yerden yere vururlar, ama burda milleti eleştirmeyi çok severler. Çocuk gıcığın tekine benziyor, az bile yapmışsın. Disiplini koyver. çok sıkıntı olacak gibi olursa, 3-4 gün okula gitme, internet kafeye git bak dalgana.
Ben 8.sinifta evime yakın olan liseye gidebilmek için harıl harıl ders çalışıyordum hocam. Mescidin yerini bilmeyi bırakın bir de orada güreşmek hayatım boyunca yapmadığım birşey

Ben 8.sinifta evime yakın olan liseye gidebilmek için harıl harıl ders çalışıyordum hocam. Mescidin yerini bilmeyi bırakın bir de orada güreşmek hayatım boyunca yapmadığım birşey
Hocam sen iyi bir liseye gidebilmek için harıl harıl çalışmışsında, lisede de iyi bir üniversiteye gitmek için harıl harıl çalışacaksın. Hep yarını düşünürseniz bugünü kaçırırsınız.

8.sinifa giden birinin okuduğunu anlama yetisine sahip olduğunu düşünüyorum ve senin tutumunu doğru bulmuyorum besledigim köpeğime bile birşeylerin yanlış olduğunu söylediğimde mimiklerimden anlayıp duruyor ki konuyu açan kişi bir korku ile buraya kadar gelip yazmış ve 8.sinif da disiplin vardır lise ya da ortaokul farkı yoktur burada müdüre ve ailelerin tutumuna kalıyor durum.
Köpekleri doğumundan gelişimine kadar büyütürsün, insanlar için eğitim daha farklıdır hocam. Dediklerinize saygı gösteriyorum fakat, insan ile bir köpeğin eğitiminin ortak noktaları olabilir sadece. Bu arkadaşlarımız daha ergenlik çağına yeni giriyorlar. Oradaki çocuğu dövmelerinin mantıklı bir yanı yok, arkadaşa gerekli önermeyi yaptım zaten. Madem bu kadar korkuyorsa yapmamalı sonuçta. Lisede affetmezler hocam, ortaokulda ne yaparsanız yapın disiplin yemek extreme bir durumdur.

Hocam sen iyi bir liseye gidebilmek için harıl harıl çalışmışsında, lisede de iyi bir üniversiteye gitmek için harıl harıl çalışacaksın. Hep yarını düşünürseniz bugünü kaçırırsınız.
Üniversiteye gidebilmek için de çalıştım ve ekmeğimi kazanabilecek düzeye geldim ne sorun var burada? Senin söylediklerin bu arkadaşın yaptığı fiziksel şiddeti hiçbir şekilde haklı çıkartmaz aksine yanlış bakış açısı ile bakmasına vesile oluyorsunuz.

Köpekleri doğumundan gelişimine kadar büyütürsün, insanlar için eğitim daha farklıdır hocam. Dediklerinize saygı gösteriyorum fakat, insan ile bir köpeğin eğitiminin ortak noktaları olabilir sadece. Bu arkadaşlarımız daha ergenlik çağına yeni giriyorlar. Oradaki çocuğu dövmelerinin mantıklı bir yanı yok, arkadaşa gerekli önermeyi yaptım zaten. Madem bu kadar korkuyorsa yapmamalı sonuçta. Lisede affetmezler hocam, ortaokulda ne yaparsanız yapın disiplin yemek extreme bir durumdur.
Siz makale yazacak kadar uğraşmanın doğru olmadığını belirtmissiniz ben de bu düşünceniz yanlış olduğunu düşündüğüm için farklı bakış açısından örnek verdim yaptığı zaten yanlış ama 8.sinifta disiplin vardır müdür sözlü uyarı vereceğini söylediğinde karşı aile razı gelmiyor ise belgesel bir şekilde müfettiş çağırmaya kadar gidebilir bir durum lütfen konuyu yumusatmayin konu sahibi arkadaşımız gitsin yaptığı hatayı düzeltsin çocuğun gönlünü alsın

Siz makale yazacak kadar uğraşmanın doğru olmadığını belirtmissiniz ben de bu düşünceniz yanlış olduğunu düşündüğüm için farklı bakış açısından örnek verdim yaptığı zaten yanlış ama 8.sinifta disiplin vardır müdür sözlü uyarı vereceğini söylediğinde karşı aile razı gelmiyor ise belgesel bir şekilde müfettiş çağırmaya kadar gidebilir bir durum lütfen konuyu yumusatmayin konu sahibi arkadaşımız gitsin yaptığı hatayı düzeltsin çocuğun gönlünü alsın
8. Sınıfta disiplin dediğim gibi extreme durumlarda yer alır. En azından benim zamanımda öyleydi. Konuyu yumuşatma çabası daha çok sizde var gibi :D, ilk yazdığım mesajda açık bir dille yaptığının bedelini çekmesi gerektiğini ifade ettim. Kimse kötü bir şey demiyor zaten, bunu hangi kafayla çıkardınız anlamadım. Arkadaş birini haksız yere dövüyor ve burada teselli mesajı bekliyor, biraz da dövülen taraf için empati yapmanızı tavsiye ederim.

Kendisi büyük ihtimalle ceza almayacak, buraya teselli olmak için gelmiş. Kendisini rahatlatacak mesajlar yazmamızı bekliyor, hocam gidip arkadaşınızla helalleşin ve özür dileyin, kendinizi affettirin.
Abi yok olay fena büyüdü kadın gereği yapılmazsa milli eğitime gidecekmiş ben özürümü hem annesinden hemde arkadaşdan diledim

Geri
Yukarı