Disipline gider miyim?

LrValor

Centipat
Daha fazla  
Okul kantini pahalı olduğundan öğle arasi okuldan çıkıp dondurma almaya gittik o sirada müdür yardımcıları kaçan kişileri yakalamaya çıktılar siftahı bizimle açtılar disipline vereceğim diyorlar şu an bilinen 40 kisi + 100 kişide bulunmayı bekliyor 20paketten fazla sigara 30 yakin telefon bulunmuş konuşmaya gittik sinirliydi sizce ne olur disipline gidersem kınama falan verirler mi? 10 gün kalmış ceza almak istemiyorum.

senin üstünde sigara yakadılarsa sıkıntı çıkabilir ve okulunuzda telefon yasaksa ve sende telefon varsa gene sıkıntı çıkabilir ama kınama vereceklerini sanmam biraz korkuturlar gibime geliyor çünkü çok fazlasınız hocalar hangi birinizle uğraşsın

Senin üstünde sigara yakadılarsa sıkıntı çıkabilir ve okulunuzda telefon yasaksa ve sende telefon varsa gene sıkıntı çıkabilir ama kınama vereceklerini sanmam biraz korkuturlar gibime geliyor çünkü çok fazlasınız hocalar hangi birinizle uğraşsın.

Biz sadece dondurmaya çıktık tam girerken yakalandık şu an ellerinde 50'den fazla fotoğraf var herkesin sırayla çağırıp tespit ediyorlar hocalara sorduk disipline giderseniz inatlasma gibi bisiler yapmayın hakli cikmaya falan çalışmayın özür dileyin falan diyorlar.

Biz sadece dondurmsya çıktık tam girerken yakalandık şu an ellerinde 50'den fazla fotoğraf var herkesin sırayla çağırıp tespit ediyorlar hocalara sorduk disipline gidersenoz inatlasma gibi bisilet yapmayın hakli cikmaya falan çalışmayın özür dileyin falan diyorlar.

Kanka böyle durumlarda hocam yaz vaktiydi canımız istedi kusura bakmayın falan de tabiri cayizse kendinizi acınndırın dik başlılık etmeyin affederler emin ol ve sende sigara telefon falan var mıydı?

Kanka çoğu okul dışarı çıkartmıyor çevreden dolayı falan
Kanka çoğu okul dışarı çıkartmıyor çevreden dolayı falan

Kanka böyle durumlarda hocam yaz vaktiydi canımız istedi kusura bakmayın falan de tabiri cayizse kendinizi acınndırın dik başlılık etmeyin affederler emin ol ve sende sigara telefon falan var mıydı?
Biz sadece dışarı çıktık diye gidicez sigara ve telefondan değil
Benim görüşüm şuan 40kisi daha 50 kisi falan bulunur 90kisi disipline gitmez bence sadece telefon ve sigara bulundurulanlar gider geri kalan kişiler sözlü veya tutanak tutulur böyle son bulur 90 kisi disipline gitmesi okuluda sarsar puanli bir okula gidiyorum yüzdelik 3.5 ile kapatılmıştı benim zamanimda simdi 5e doğru gidiyor kimse yazmıyor diye sayiklaniyorlar bu olaydan sonra kimse yazmaz diye

Geri
Yukarı