Disk %100 kullanılıyor ve Chrome yanıt vermiyor

Ömer4872

Centipat
Daha fazla  
Sadece internette geziniyorum fakat diski %100 kullanıyor sonra Chrome donuyor.
Sistem özellikleri;
2 GB RAM.
500 GB HDD.
Celeron N2830 işlemci.
Normal midir?

Sadece internette geziniyorum fakat diski %100 kullanıyor sonra Chrome donuyor.
Sistem özellikleri;
2 GB RAM.
500 GB HDD.
Celeron N2830 işlemci.
Normal midir?

2 GB RAM'in var Microsoft Edge kullan Chrome yetmez tabii ki disk %100 kullanılması Windows kullanıyorsan ve HDD ise çok normal virüs dende olabilir ama genelde Windows'tan kaynaklı diski kullandıgı için ve RAM'in düşük olduğu için yanıt vermemesi normal ben 4 GB RAM'le aynı sorunu yaşıyordum Linux geçtim rahatım.

2 GB RAM'in var Microsoft Edge kullan Chrome yetmez tabii ki disk %100 kullanılması Windows kullanıyorsan ve HDD ise çok normal virüs dende olabilir ama genelde Windows'tan kaynaklı diski kullandıgı için ve RAM'in düşük olduğu için yanıt vermemesi normal ben 4 GB RAM'le aynı sorunu yaşıyordum Linux geçtim rahatım.
Katılıyorum 2 GB RAM Chrome için çok az. Opera tarzı fazla ram tüketmeyen tarayıcılar kullanmalısın.

Katılıyorum 2 GB RAM Chrome için çok az. Opera tarzı fazla RAM tüketmeyen tarayıcılar kullanmalısın.

Opera da fazla kullanıyor Microsoft Edge ve Firefox Yandex brovserlere yönelse daha iyi olur hemen hemen piyasadaki bütün tarayıcıları denedim en iyileri bu veri olarak da iyi

@Ömer4872 2 GB RAM Windows içinde az Windows sürümünü düşür derim Windows 10 eziyet olur linuxada geçebilirsin ama sana zor gelir gibi Windows sürümünü düşürmen ve farklı tarayıcılara geçmen daha sağlıklı olur.​

Opera da fazla kullanıyor Microsoft Edge ve Firefox Yandex brovserlere yönelse daha iyi olur hemen hemen piyasadaki bütün tarayıcıları denedim en iyileri bu veri olarak da iyi.

@Ömer4872 2 GB RAM Windows içinde az Windows sürümünü düşür derim Windows 10 eziyet olur linuxada geçebilirsin ama sana zor gelir gibi Windows sürümünü düşürmen ve farklı tarayıcılara geçmen daha sağlıklı olur.​

@@Arda Keçeci zaten Windows 8.1 Pro kullanıyorum

Geri
Yukarı