Disk %1'de çalışıyor

daries13

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, en son mavi ekran aldığım için bilgisayara format atmıştım ardından Disk'im hep %1-%10 arası çalışmaya başladı.

disk.png

Sistemim:
AMD FX-8120
8 GB RAM.
Ve GTX 1650.. Darboğaz yapıcağını biliyorum babam bana bir şey söylemeden alıp Bilgisayar'a takmış para biriktirip i3-12100F almayı düşünüyorum nasıl sizce?
240 GB SSD Hi-Level
900 GB HDD.
Şu an bunu yazarken SSD %0'da çalışıyor normal değil bu değil mi?..
Ayrıca ekran kartı da %30-50 gibi güçte çalışıyor.

Windows SSD'ye kurulu, ki olması gereken de budur. SSD'ler hızlılardır yani yazma hızının %1 gibi değerlerde bulunmasında kötü bir şey yoktur. Diğer diskler de onlarda işlem yapmadığınız sürece kaynak harcamazlar zaten.

Windows SSD'ye kurulu, ki olması gereken de budur. SSD'ler hızlılardır yani yazma hızının %1 gibi değerlerde bulunmasında kötü bir şey yoktur. Diğer diskler de onlarda işlem yapmadığınız sürece kaynak harcamazlar zaten.

Merhaba olaydan 4-5 gün geçti biraz düzelmiş gibiydi fakat bugün bilgisayarı açtığım zaman donmaya başladı takılmalar falan oldu Discord bile donuyordu oyunda da %4-5 arası çalışıyor ne yapmam gerek?
1668623366290.png

Merhaba arkadaşlar, en son mavi ekran aldığım için bilgisayara format atmıştım ardından Disk'im hep %1-%10 arası çalışmaya başladı.

Eki Görüntüle 1568520

Sistemim:
AMD FX-8120
8 GB RAM.
Ve GTX 1650.. Darboğaz yapıcağını biliyorum babam bana bir şey söylemeden alıp Bilgisayar'a takmış para biriktirip i3-12100F almayı düşünüyorum nasıl sizce?
240 GB SSD Hi-Level
900 GB HDD.
Şu an bunu yazarken SSD %0'da çalışıyor normal değil bu değil mi?..
Ayrıca ekran kartı da %30-50 gibi güçte çalışıyor.
Hocam konuyla alakasız bişey soracağım kb fx8120 almayı düşünüyorum oyunlarda nasıl performans alıyorsun

Yeni konular

Geri
Yukarı