Disk birleştirme işlemi sağlıklı mı?

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, önceden D: Diskimi bölmüştüm ve uzun zamandır birleştirmek istiyor, ama yapamıyordum. Disk yönetimi üzerinden yapmaya çalışıp hata alıyordum ve az önce minitool Partition wizard ile birleştirdim ancak birleştirmeden önce birleştirmek istediğim diske harf atadım ve başka bir disk gibi gösterdim, sonra birleştirdim.

1643363343608.png

1643363541799.png

"Kingston" ile "Kingston'un geri kalani"nı birleştirdim ama Q: Bölümü hala kendi başına bir disk gibi gözüküyor. Bir şey yapmama gerek var mıdır, birleştirme işlemi sağlıklı olmuş mudur?

Son zamanlarda çoğu konuya cevap gelmiyor ben ilk mesajı yazarak konuyu öne çıkarayım umarım yardım edecek biri çıkar.

Hocam çok teşekkür ederim ama birazdan moderasyon ekibi "gereksiz mesaj" deyip ban atabilir.

Biliyorum olsun yeni mesaj yazsanız eskisine dahil gibi gözükecekti en azından artık silinse bile ayrı gözükecek.

Merhabalar, önceden D: Diskimi bölmüştüm ve uzun zamandır birleştirmek istiyor, ama yapamıyordum. Disk yönetimi üzerinden yapmaya çalışıp hata alıyordum ve az önce minitool Partition wizard ile birleştirdim ancak birleştirmeden önce birleştirmek istediğim diske harf atadım ve başka bir disk gibi gösterdim, sonra birleştirdim.

Eki Görüntüle 1285450

Eki Görüntüle 1285456

"Kingston" ile "Kingston'un geri kalani"nı birleştirdim ama Q: Bölümü hala kendi başına bir disk gibi gözüküyor. Bir şey yapmama gerek var mıdır, birleştirme işlemi sağlıklı olmuş mudur?

Temiz kurulum yaparak birleştirseniz daha sağlıklı olurdu bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı