Disk bozuk sektör

Güncellememi buraya da atayım. İtopya'ya mail attım belki garanti kapsamında bir şeyler olur diye. Güncel tablo budur. (dolardan hızlı artıyor :D)

1616446788635.png

Bugün itibari ile diskim hakkın rahmetine kavuştu. Artık bilgisayarın depolama birimlerinde bile gözükmüyor. Hard disk'i söküp garantiye yollayacağım ama nasıl sökebileceğimi bilmiyorum. Önerebileceğiniz bir video/öneri var mıdır? Bir de bilgisayarım çok yavaş açılmaya başladı gözükmediğinden beri. Bu yol açmış olabilir mi?

Hard disk'i söküp garantiye yollayacağım ama nasıl sökebileceğimi bilmiyorum.
Kasayı açtıktan sonra HDD'İ göreceksiniz kablolarını çıkarıp vidaları çıkarıp diski yerinden çıkarabilirsiniz.
Bir de bilgisayarım çok yavaş açılmaya başladı gözükmediğinden beri. Bu yol açmış olabilir mi?
Diskin bozulması bu yol açmamıştır ama sistemin yavaş açılmasını disk sebep oluyordur.

Kasayı açtıktan sonra HDD'İ göreceksiniz kablolarını çıkarıp vidaları çıkarıp diski yerinden çıkarabilirsiniz.

Diski bozulması bu yol açmamıştır ama sistemin yavaş açılmasını disk sebep oluyordur.
Kasayı açtım ve gördüm HDD'yi. Kendi yuvasındaydı ama yuvayı açmak için üst kapağı açmam lazım galiba. Nasıl açabilirim?

Geri
Yukarı