Çözüldü Disk İzlencesi SSD diski görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

acewhisper

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
DDR4 2400
SSD veya HDD modeli
Samsung 850 EVO
Ekran kartı
1050 Ti
İşlemci
7700 HQ
Merhaba, bende Dell laptop var ancak hangi sürüm bir OS indirsem olmadı. En son High Sierra sürümü indirdim onda ise SSD'yi görmüyor. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?
  • İşlemci: i7 7700 HQ.
  • Depolama: Samsung 850 EVO
  • RAM: 16 GB DDR4 2400 MHz.

Öncelikle SMBIOS ayarlarını yap. Bluetooth için kext kullanmalısın aynı şekilde.

BlueToolFixup ve IntelBluetoothFirmware kextini indir aynı işlemleri yap. Intel kexti yukarısında olsun diğerinin. Kurulumu tamamladın sanırım çözüldü işaretlenebilir. @tristessehivernale

Öncelikle SMBIOS ayarlarını yap. Bluetooth için kext kullanmalısın aynı şekilde.

Bluetoolfixup ve ıntelbluetoothfirmware kextini indir aynı işlemleri yap. Intel kexti yukarısında olsun diğerinin. Kurulumu tamamladın sanırım çözüldü işaretlenebilir. @tristessehivernale

Anladım ancak nasıl yapacağımı pek anlayamadım. Bu verdikleriniz kextleri yeniden yapılması için sanırım daha açıklayıcı bir video tarzında bir şey varsa sadece link alabilir miyim çünkü Bluetooth çalışmıyor.

Geri
Yukarı