Disk izlencesinde dinamik Partition'lar gözükmüyor

Hazırladığım EFI deneysel ve legacy.

İniyor hocam teşekkürler geri dönüş yapacağım.
RAW'ı açıp ne yapacaksınız ki? BIOS ayarlarınızı tam mı yapıyordunuz?
Hocam EFI yeri boş gözüküyor.
1622732225291.png

Son düzenleme:
Bunu deneyin bir de evet. Yazmada bir sıkıntı var gibi görünüyor. Sistemden mi, imaj bozuk indi de ondan mı fikrim yok.

Hocam maalesef başka bir siteden yazdırdığım imajdaki EFI klasörünü silip denedim ve normal üstüne taşıyıp denedim ama Boot Maintance Manager'da kalıyor maalesef sorun o aslında.
3-4 haftadır uğraşıyorum forumlarda çok aradım ama bulamıyorum :(
MBR destekli EFI hazırlamanız lazım diyelim. Güncel imajlar Legacy'den ziyade UEFI tabanlı ve ayrıca GPT destekliyor.

GPT'ye çevrilebiliyor fakat veri kaybı olabiliyor sanırım. Onun yerine biraz sabredebilirseniz yarın unutmazsam sizin için EFI hazırlamayı deneyebilirim.

Hocam sıkıntıyı buldunuz mu?
Bence ben yarın High Sierra dmgsini indirip kurulum deniyeyim olmaz ise konu açarım.
Bunu deneyin bir de evet. Yazmada bir sıkıntı var gibi görünüyor. Sistemden mi, imaj bozuk indi de ondan mı fikrim yok.

Hocam bir tane imaj buldum MBR patch da var indirip göreceğim :)

1622780700341.png

Hocam denedim ama Audio Intel NVIDIA AMD packageleri hata verdi sırayla devre dışı bıraktım ama Audio. Pkg sıkıntı olabilir diye iptal ettim. Sierra imajına OpenCore EFI'si buldum onu yüklerken Boot fatal hatası verdi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı