Çözüldü Disk klonlama nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alper71

Centipat
Yer
Kırıkkale
Daha fazla  
Yeni bir güçlü SSD satın aldım. Eski SSD'deki her şeyi (Windows dahil) yeni aldığıma aktarmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu videoyu gördüm ama başlıkta da dediği gibi" Windows'u SSD'ye" taşıma dediği için benim de sadece Windows değil bütün diski diğer diske taşımak istediğimden farklı konulardır dedim ve bakmadım videoya.

Bu programı kullanarak bahsettiğiniz şekilde de klonlama yapabilirsiniz.
Macrium Reflect ile klonlama yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Macrium Reflect ile klonlama yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu gördüm ama başlıkta da dediği gibi" Windows'u SSD'ye" taşıma dediği için benim de sadece Windows değil bütün diski diğer diske taşımak istediğimden farklı konulardır dedim ve bakmadım videoya.

Çözüm

Hocam şöyle bir sıkıntı var disk klonlamada klonlayan diskte uygulamalar kalıyor hala Windows'ta buna dahil yani Cden D ye kopyala yapıştır yapmış oldum örnek verirsek kes kopyala işlemi yapmak istiyorum ben bunun bir çözümü var mı?

Hocam şöyle bir sıkıntı var disk klonlamada klonlayan diskte uygulamalar kalıyor hala Windows'ta buna dahil yani Cden D ye kopyala yapıştır yapmış oldum örnek verirsek kes kopyala işlemi yapmak istiyorum ben bunun bir çözümü var mı?

Direk Cden Windows'u D ye kes kopyala yapsam sonra D'yi BIOS boot ayarlarından C diski yapsam olur mu?

Geri
Yukarı