Disk kullanımı %100 oluyor

mert sev

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar soru yukarıda bunu yaşıyorum ama HDD daha 2 ay önce falan aldık böyle olmuyordu bir anda %100 disk oluyor. Neden?

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    38,4 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Hard Disk modeli nedir? Eski sistemlerde yaşanıyor genellikle bu sorun.

Dostum imkanın varsa SSD al 120 GB'lik bile alsan SSD bulunsun bilgisayarında Windows'u da SSD'ye kur başka türlü çözülmüyor bu sorun maalesef.

Mavi Ekran konularında aktif birisi olarak bu hafta 2 tane arızalı Seagate Barracuda gördüm. Sanırım bu model kronik sorunlu. HD Tune Pro ile Quick Scan kapalı olacak şekilde Error Scan gerçekleştirip, sonuçlara ek olarak Health sekmesini ve HD Sentinel ile Genel Bilgi sekmesini de paylaşın.

Mavi Ekran konularında aktif birisi olarak bu hafta 2 tane arızalı Seagate Barracuda gördüm. Sanırım bu model kronik sorunlu. HD Tune Pro ile Quick Scan kapalı olacak şekilde Error Scan gerçekleştirip, sonuçlara ek olarak Health sekmesini ve HD Sentinel ile Genel Bilgi sekmesini de paylaşın.

Hocam nasıl yapacağım hakkında 1 bilgim bile yok

Hocam nasıl yapacağım hakkında 1 bilgim bile yok
Hocam basit aslında uygulamayı yükleyin gerisini anlarsınız zaten. Uygulamayı açtığınızda karşınıza direkt Error Scan sekmesi gelecek. Burada start butonunun altında Quick Scan ayarı var, o kapalı olacak şekilde testi başlatın. Ek olarak yukarıdan Health sekmesine geçiş yapın ve görüntüsünü paylaşın. HD Sentinel de aynı şekilde açtığınız anda Genel Bilgi sekmesi gelir, o sekmeyi paylaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı