Disk kullanımı %90-100 arası olması sorun mu?

karadede34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar dizüstünü yaklaşık 4-5 gün önce aldım ve bazen kastığını hissedip görev yöneticisine baktım disk kullanımının 97-100 arası oynadığını gözlemledim. Bazen 11-22 arasına düşüyor fakat bunun bir Windows'un bir şey yüklediğinden olduğunu sanmıyorum çoğunlukla 100 civarı sizce bu bir sorun mudur ve bilgisayarı vatan bilgisayardan aldım ve bu bir sorunsa değişim yaparlar mı? Gerçekten sorun olmasa da artık varmış gibi bakmaya başladım ürüne olan bütün heyecanımı yerle bir etti bu sorun. Şimdiden yorum yapan herkese teşekkür ederim. Bilgisayar bu
CASPER CN-V5K6200A CORE İ5 6200U 2.3GHZ-8GB RAM-1TB HDD-15.6"-2GB-W10 NOTEBOOK

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev yöneticisi görsellerinin yanında HD Tune veya benzeri bir programla yaptığın test sonuçlarını da atarsan daha rahat yardımcı olabiliriz.

Sorun anındaki görev yöneticisi görsellerini yüklemek iyi bir başlangıç olur.
Sorun anındaki görev yöneticisi görsellerini yüklemek iyi bir başlangıç olur.

hiç anlam veremiyorum.

Görev yöneticisi görsellerinin yanında HD Tune veya benzeri bir programla yaptığın test sonuçlarını da atarsan daha rahat yardımcı olabiliriz.
dostum programın kullanılışını bilmiyorum fakat start a bastıgımda bunlar çık iyi kötü bilemiyorum.
12.png
13.png
14.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    17,9 KB · Görüntüleme: 79
Error Scan ekranında görülen tüm karelerin dolmasını beklersen HDD üzerinde hasarlı bir bölüm varsa yeşil yerine kırmızı şeklinde görünüyor. Biraz uzun sürebilir, quick scan yapmanı önermem. Oradaki grilerin hepsi bittikten sonra tekrar bir ekran görüntüsü paylaşabilir misin ?

Error Scan ekranında görülen tüm karelerin dolmasını beklersen HDD üzerinde hasarlı bir bölüm varsa yeşil yerine kırmızı şeklinde görünüyor. Biraz uzun sürebilir, quick scan yapmanı önermem. Oradaki grilerin hepsi bittikten sonra tekrar bir ekran görüntüsü paylaşabilir misin ?
HDTune_Error_Scan_TOSHIBA_MQ01ABD100M.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı