Disk kullanımı kaç olmalı?

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
SSD veya HDD modeli
SSD: WDC PC SN530 SDBPNPZ-512G-1006
Arkadaşlar disk kullanımım fazla diye düşündüm ama size de sormak istedim. Not: Laptop'da bazı sorunlardan dolayı laptopu 5 kere sıfırlamak zorunda kaldım. Neden format atmadın diyecek olursanız laptop yeni olduğu için ve ürün anahtarını bulamadığım için hiç flash hazırlamak istemedim ve şu an laptop sorunsuz çalıştırıyor ve formatlamak istemiyorum bilginize. Neyse konumuza gelelim laptop ilk açılınca disk %10-20 sonradan düşüyor ama %0-7 arası bu normal mi? Yukarıda yazdıklarıma göre. Kullanan uygulamalar system, Malwarebytes(bazen), ses sürücüsü, ekran kartı vb. Ve sistem için gerekli şeyler. Son sorum ise bu disk kullanımı fazla ise kaç olmalı? Ek: Sağlık %100

Normal, başlangıçta açılan gereksiz uygulamaları görev yöneticisi üzerinden kapatarak daha iyi bir sonuç elde edebilirsin başlangıç için.

Arkadaşlar disk kullanımım fazla diye düşündüm ama size de sormak istedim. Not: Laptop'da bazı sorunlardan dolayı laptopu 5 kere sıfırlamak zorunda kaldım. Neden format atmadın diyecek olursanız laptop yeni olduğu için ve ürün anahtarını bulamadığım için hiç flash hazırlamak istemedim ve şu an laptop sorunsuz çalıştırıyor ve formatlamak istemiyorum bilginize. Neyse konumuza gelelim laptop ilk açılınca disk %10-20 sonradan düşüyor ama %0-7 arası bu normal mi? Yukarıda yazdıklarıma göre. Kullanan uygulamalar System, Malwarebytes(bazen), ses sürücüsü, ekran kartı vb. ve sistem için gerekli şeyler. Son sorum ise bu disk kullanımı fazla ise kaç olmalı? Ek: Sağlık %100

Diskin başlangıçta kullanım oranının yükselmesi normal. Windows'u ve programları programları başlattıktan sonra düşecektir. Herhangi bir sorun yok.

Geri
Yukarı