Disk onarılıyor yazıyor ve diskten ses geliyor

ErenGenc41

Hectopat
Daha fazla  
Bugün bilgisayarımı açtım çok yavaş ve donuyordu yenıden baslatmak icin reset tuşuna bastım diski taramaya başladı, ondan sonra hiç açılmadı. 4-5 saattir her şeyi denedim olmadı, en sonunda disk hataları onarıyor dedi ve şu an hard diskten sesler geliyor. Windows 10 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows, diski taradığına göre problem var. HDD diskiniz can çekişiyor olabilir mi? Diskinizin sağlığına, bad sector durumunu kontrol ettiniz mi?

İlerleme durumu göstermiyor az önce bitirdi onarımı tekrar başlattı normal yüklenme alanı geldi bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı dedi sonra yine onarıma attı şu an yine bekliyorum ne yapacağım bilmiyorum önemli dosyalarım vardı bilgisayarda.

Windows kafayı yemiş gibi gözüküyor, başlangıç onarmaya girebilir misiniz? Bu sefer hiç ellemeden diski onarmasını bekleyin. Bence format atın, zaten diskinizi biçimlendirmediğiniz / silmediğiniz sürece dosyalarınız silinmez. Belki disk gerçekten hatalıdır ve bozulmaya yakın olabilir.

Windows kafayı yemiş gibi gözüküyor, başlangıç onarmaya girebilir misiniz? Bu sefer hiç ellemeden diski onarmasını bekleyin. Bence format atın, zaten diskinizi biçimlendirmediğiniz / silmediğiniz sürece dosyalarınız silinmez. Belki disk gerçekten hatalıdır ve bozulmaya yakın olabilir.

Çoğu şeyi denedim en sonunda sıfırlayayım dedim ama ona bile izin vermedi bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorun oluştu diyor ne yapmalıyım bilmiyorum

Çoğu şeyi denedim en sonunda sıfırlayayım dedim ama ona bile izin vermedi bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorun oluştu diyor ne yapmalıyım?

Windows'u USB ile yeniden kurmanız gerekiyor.

Geri
Yukarı