Disk temizleme sonrası mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

F1rat

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, mavi ekran hatası alıyorum. Bu sorunla karşılaşmadan önce arama kısmına depolama yazıp, oradan geçici dosyalara girip bazı dosyaları silmiştim. Buna sistem dosyaları da dahildi (Windows Update kısmından basediyorum) ve bu sırada bir de oyun iniyordu. Sorunun başta bunlardan kaynaklanabiliceğini düşündüm. Sizinle minidump klasörünü paylaşmak isterdim fakat minidump klasörünü bulamadım. Hem bulsam da sizinle paylaşamam, Opera gibi programlara giremiyorum. Ayrıca PC güvenli modda da çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi oldum fakat, ben daha 2 güne kadar mavi ekranı almazken 2 gün önce depolama az belki önbellek dosyaları falan birikmiştir diye Disk Temizleme'den dosyaları sildim. "Hepsini işaretledim temizlerken" neyse bir iki saat sonra bilgisayarı kapatayım derken, mavi ekran hatası ile karşılaştım kapandı yeniden açıldı. Az önce yine oldu Valorant oynamak için tıkladım mavi ekran verdi yeniden başlattı. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz? Ben açıkçası disk temizlemeyle alakalı olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi oldum fakat, ben daha 2 güne kadar mavi ekranı almazken 2 gün önce depolama az belki önbellek dosyaları falan birikmiştir diye Disk Temizleme'den dosyaları sildim. "Hepsini işaretledim temizlerken" neyse bir iki saat sonra bilgisayarı kapatayım derken, mavi ekran hatası ile karşılaştım kapandı yeniden açıldı. Az önce yine oldu Valorant oynamak için tıkladım mavi ekran verdi yeniden başlattı. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz? Ben açıkçası disk temizlemeyle alakalı olduğunu düşünüyorum.
Kendi konunuzu açın ve dosyaları paylaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı