Disk temizlemede geçici internet dosyalarının silinmemesi

rexashi

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Niğde
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 4300GE
Crucial Ballistix 8x2 3200MHz
B450M S2H
Corsair CV550 550W
Merhabalar, hayırlı ramazanlar ve iyi forumlar herkese.
Disk temizleme panelinde,

1618940079367.png

Geçici internet dosyalarını her seferinde işaretlememe rağmen bir türlü silinmiyor, ve diskte yer kaplamaya devam ediyor.
Sebebi nedir? Nasıl silebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Silinmediğinden emin misiniz? Onlar çok çabuk büyüyorlar.
2-3 defa üst üste yapıyorum. Hala aynı oluyor. Yani hiç düşük bir boyut kapladığını görmedim.
1618941271661.png
1618941285102.png
İçinde böyle dosyalar buldum, bunları silsem sorun kökten düzelir mi?

Avast CleanUp indirin. 30 günlük deneme sürümü size yetecektir. Kendim kullanıyorum, memnunum. Tüm özellikler bulunuyor. Ben AVG kullanıyorum, hangisini isterseniz onu kullanın. İkisini de koyuyorum.

Avast CleanUp:

Avast Cleanup | Windows PC'nizi Optimize Edin ve Hızlandırın

AVG CleanUp:

AVG TuneUp | PC'nizi Temizleyin ve Hızlandırın | Ücretsiz İndirin

Konunuza gelecek olursak, Windows'un disk temizleme aracı pek gelişmiş değil. Söylediğim yazılımları indirin ve kurun.

Avast'a hiçbir konuda pek güvendiğim söylenilemez.

Avast, sadece güvenlik şirketi değildir. Bu yazılımı gayet sağlam. Ben öneriyorum ve kullanıyorum. Kullanmamak size kalmış. Gerçekten beğeneceksiniz diye umuyorum kullandığınız zaman.

2-3 defa üst üste yapıyorum. Hala aynı oluyor. Yani hiç düşük bir boyut kapladığını görmedim.
Eki Görüntüle 984221Eki Görüntüle 984222İçinde böyle dosyalar buldum, bunları silsem sorun kökten düzelir mi?

İnternet geçmişinizi siliyor musunuz? İnternet'e dair ne varsa kapatıp silmeyi deneyin, ayrıca o dosyalar küçük resimler bir şey ifade etmez çok küçük veri.

Yeni konular

Geri
Yukarı