Disk yazma korumalı hatası

Dogoefee

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bende bir flash bellek var fakat bunun içine hiçbir şey atamıyorum. Disk yazma korumalı hatası verip duruyor. CMD'den vb. şeyleri denedim fakat yine olmuyor. Yardım edebilir misiniz?

Bilgisayarım'a girip, diske sağ tıkla. Özellikler'e gir. Güvenlik sekmesinden sağ kısımdan izinleri Düzenle'ye tıkla. Tam denetim seçeneğini işaretle. Sorun düzelir. Fakat Özellikler'e tıkladığında Güvenlik sekmesi çıkmıyorsa sorunun çözümünü bilmiyorum. Güvenlik sekmesinin çıkması için belleğin NTFS şeklinde biçimlendirilmiş olması lazım.

Eğer belleğin içi boşsa biçimlendirebilirsin.
Fat32 olarak biçimlendirirsen tek başına boyutu 4 GB'yi aşan dosyayı belleğe atamazsın. Bunun için NTFS olarak biçimlendirmen gerekir.
Yani 4,1 GB olan bir A dosyasını Fat32 şeklinde biçimlendirilmiş bir belleğe atamazsın.

Bilgisayarım'a girip, diske sağ tıkla. Özellikler'e gir. Güvenlik sekmesinden sağ kısımdan izinleri Düzenle'ye tıkla. Tam denetim seçeneğini işaretle. Sorun düzelir. Fakat Özellikler'e tıkladığında Güvenlik sekmesi çıkmıyorsa sorunun çözümünü bilmiyorum. Güvenlik sekmesinin çıkması için belleğin NTFS şeklinde biçimlendirilmiş olması lazım.

Eğer belleğin içi boşsa biçimlendirebilirsin.
Fat32 olarak biçimlendirirsen tek başına boyutu 4 GB'yi aşan dosyayı belleğe atamazsın. Bunun için NTFS olarak biçimlendirmen gerekir.
Yani 4,1 GB olan bir A dosyasını Fat32 şeklinde biçimlendirilmiş bir belleğe atamazsın.
Güvenlik bilgisi şu sisteme uygulanırken bir hata oluştu diyor tam denetimi işaretlerken

Tekrar güvenlik sekmesinden bu defa Gelişmiş sekmesine girin. Daha sonra;
Ekle > Sorumlu Seçin > Nesne Türleri > Tüm tikleri işaretleyin, her şeyi onaylayın. Birde böyle deneyin. Bu siteden de bakabilirsiniz. Benim bilgim bu kadar maalesef.

Merhaba. Bende bir flash bellek var fakat bunun içine hiçbir şey atamıyorum. Disk yazma korumalı hatası verip duruyor. CMD'den vb. şeyleri denedim fakat yine olmuyor. Yardım edebilir misiniz.
Benim yeni aldığım disk de aynısı oluyordu aldığım gün gidip değiştirdim şuan çalısıyor büyük ihtimalle bozulmuştur bu programla da format atmayı deneyin https://www.gezginler.net/indir/i/18914/ çalışmıyorsa dediğim gibi bozulmuş olabilir

Geri
Yukarı