Kitap Diskdünya Hareketli Resimler 19 TL

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul

Dosya Ekleri

• 1698614333987.png
    1698614333987.png
    428,5 KB · Görüntüleme: 55
En az 20 TL'lik siparişleri kabul ediyorlarmış ve kargo ücreti varmış. Alternatif kitaplar da bulmanız gerekiyor.
Bununla birlikte alıcaktım, 50 TL kargo fiyatını görünce vazgeçtim.

Ücretsiz kargo için 400 TL'lik sepet gerekiyormuş. Muhtemelen 400 TL'lik kitabı tek yerden almak yerine alternatif sitelerden alırsanız daha uyguna gelir.

Yine ucuz oluyor kargo fiyatını katsanız bile. 1 kitaptan ucuz fiyata 2 tane almış oluyorsunuz. Buna ek olarak Enaktif test kitaplarında özellikle en düşük internet fiyatını veren sitelerden birisi. Sepeti 400 TL'ye ulaştırmak pek zor olmaz yani.

Yine ucuz oluyor kargo fiyatını katsanız bile. 1 kitaptan ucuz fiyata 2 tane almış oluyorsunuz. Buna ek olarak Enaktif test kitaplarında özellikle en düşük internet fiyatını veren sitelerden birisi. Sepeti 400 TL'ye ulaştırmak pek zor olmaz yani.
Elimde serinin Delidolu yayınlarının basımı var, bozmak istemedim pek seriyi açıkçası.

Stoklar bitmiş, muhtemelen Formdan birileri aldı, hayırlı olsun alana.

Evet, öyle oluyor. Bu kitap, farklı sitelerde 100 TL üzerine satılıyor. Kargo ücretiyle bile daha ucuza geliyor ama sadece ücretsiz kargo için sepet tutarına ulaşmak her zaman mantıklı olmaz gibi.
Dediğim gibi, site fahiş fiyata ürün satan bir site değil genel olarak fiyatları diğer sitelere kıyasla ucuz oluyor. Temel kırtasiye veya test kitabı alışverişi yapılacaksa buradan yapıp kitaplar da yanında alınabilir.

Temel kırtasiye veya test kitabı alışverişi yapılacaksa buradan yapıp kitaplar da yanında alınabilir.
Mezun olalı uzun bir süre olduğu için sadece roman tarzı kitaplar olarak düşünmüştüm. Öğrenciyseniz test kitapları alınabilir ama elinizde bir roman veya belirli bir alan için özel olarak yazılan kitap listesi varsa ve hepsini buradan almak istiyorsanız çok daha pahalıya gelebilir. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı