Kitap Diskdünya Hareketli Resimler 19 TL

Mezun olalı uzun bir süre olduğu için sadece roman tarzı kitaplar olarak düşünmüştüm. Öğrenciyseniz test kitapları alınabilir ama elinizde bir roman veya belirli bir alan için özel olarak yazılan kitap listesi varsa ve hepsini buradan almak istiyorsanız çok daha pahalıya gelebilir. :)
Yakın zamanda yüklü okuma kitabı aldım hepsi Amazondan gerçekten normal piyasa değerlerine göre ciddi bir indirimle aldım, 200 TL üzerine 80TL indirim kuponu vardı 7 kere kullandım sanırsam zaten Amazon normal piyasanın altında veriyor birde kuponla alınca çok uyguna geldi. Amazon kitap konusunda en iyisi diye düşünüyorum.

Hayır, zaten benim sepetimde kalmıştı bu 2 kitap ve stok yok gözüküyordu. Sepetten çıkarınca benim stok siteye geldi onun da konusunu açmak istedim.
Serinin kaç kitabı var hocam sizde bende hali hazırda 3 tane var ve okumaya başlamadım birkaç tane daha almayı düşünüyorum, bunun gibi indirim bulursam aynı yayıncıdan.

En iyisi olarak bahsetmek yanlış olabilir. Dönemsel kampanyalara ve kitaba göre değişiklik gösterebiliyor. Kitap konusunda tek bir yere bağımlı kalmamak gerekli. Özel bir kitaba ihtiyacınız varsa sadece belirli satıcılar satışını yapabiliyor. Tabii ki yaygın olan kitaplar için Amazon tarafından yapılan indirimleri ve ücretsiz kargoyu göz ardı etmemek gerekli.

@Tim Dediğim gibi benim gözlemlerim bu yönde kampanyalar ve ücretsiz kargo dışında yine en ucuz Amazonda görüyorum, çoğu kitapta böyle tabi bazı kitaplarda değişebilir.

Hangilerini alacağım hakkında fikrim yok, sırasının pek önemi yok diye biliyorum sizdeki nelerdir?

Rozet yakışmış hayırlı olsun.
Ölüm romanlarından Mort ve Tırpanlı Adam kitabı var. Sihirbazlar ve Kahramanlar serisinden ise Fantastik Işık, Büyünün Rengi ve Eric kitaplarına sahibim. Okuma fırsatı bulamadım hepsini.

Yeni konular

Geri
Yukarı