Diskin durduk yere dolması

valenn

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda 120GB SSD bir de 1TB harddisk var. Ne yaparsam yapayım bu disk kendi kendine doluyor. Geçen hafta 20GB yer vardı ayarlardan resimler indirilinler hepsi harddiske gitsin diye ayar yaptım oyunların hepsi harddiskin içinde yüklü ama bu disk hala doluyor. Ben bu bilgisayarı formatladığımda içine sadece Windows 10 kurmama rağmen dolup dolup duruyor. Artık kafayı yemek üzereyim.

Dosya Ekleri

• disk.png
    disk.png
    56,9 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bendede var valla bende bıktım bu olaydan az da gitmiyor her gitmesinde 2-3gb en az.
Hocam ben çözemedim ama size bir kaç tavsiye verebilirim masaüstünüzde gereksiz şeyler tutmayın. Geri dönüşüm kutusunu düzenli temizleyin. İndirilenler klasörünüde düzenli silin.

Hocam ben çözemedim ama size bir kaç tavsiye verebilirim masaüstünüzde gereksiz şeyler tutmayın. Geri dönüşüm kutusunu düzenli temizleyin. İndirilenler klasörünüde düzenli silin.
Bu arada çözüm Var 1.Bilgisayar simgesi 2.Sağ tık 3.Özellikler 4.Geişmiş sistem ayarları 5.Sistem Koruması 6. Sistem Korumasını Yapılandır 7.Kapat sistem koruması bilgisayara herhangibi bir zarar vermez sistem korumasının amacı bildiğim kadarıyla sistemde oluşan bir hata da geri yükleme yaparak düzeltilir miş ama gereksiz bir şey olduğu söyleniyor yani depolama alanı az olanlar için gereksiz bir şey.

Geri
Yukarı