Disklerdeki "Windows RE Tools" nedir?

alpermen

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben güncelleme yapamıyordum, ben de bir şey yükselttim ve ondan sonra bu ortaya çıktı. Silmeli miyim?

IMG_20240320_154448.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen birşeyler yanlış gitmiş.
O bölümün normalde görünmemesi lazım.
Önceden de varmıştır ama şimdi görünür hale gelmiş olmalı.

EK: Zararı yok, silmeyin ve uğraşmayın.

2. EK : Disk yöneticisine girerek bir ekran görüntüsü atar mısınız? Disk yapılandırmasını kontrol edelim.

Muhtemelen bir şeyler yanlış gitmiş.
O bölümün normalde görünmemesi lazım.
Önceden de varmıştır ama şimdi görünür hale gelmiş olmalı.

Ek: Zararı yok, silmeyin ve uğraşmayın.

2. ek: Disk yöneticisine girerek bir ekran görüntüsü atar mısınız? Disk yapılandırmasını kontrol edelim.

Bunlar mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20240320_164814.jpg
    IMG_20240320_164814.jpg
    230,9 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20240320_164818.jpg
    IMG_20240320_164818.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 9
Evet, bunlar. İlginç bir disk ve sistem yapılandırması. Açıkçası kafam karıştı.
Konuyu açarken attığınız resmi diskleri tam gösterecek şekilde tekrar atar mısınız?

Kanka ben güncelleme yapamıyordum sonra biraz araştırma yaptım ve CMD'ye girip bir şeyin alanını arttırdım ve güncellememi yapabildim ama dosya gezginine böyle bir şey geldi.

Kanka ben güncelleme yapamıyordum sonra biraz araştırma yaptım ve CMD'ye girip bir şeyin alanını arttırdım ve güncellememi yapabildim ama dosya gezginine böyle bir şey geldi.

Tam belli olmuyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20240320_172845.jpg
    IMG_20240320_172845.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20240320_173306.jpg
    IMG_20240320_173306.jpg
    103,3 KB · Görüntüleme: 7
Alper,
Bilgisayarı bu şekilde kullanabiliyorsan böyle kullanmaya devam et ama sistemin kesinlikle normal değil.

Ola ki ilerde format atıp sistemi temiz kurman gerekir ise aşağıya yazdığımı unutmayasın.
Kasada sadece sistemi kuracağın disk takılı olsun. Ek disk veya diskleri kurulumdan sonra takabilirsin.

Alper,
Bilgisayarı bu şekilde kullanabiliyorsan böyle kullanmaya devam et ama sistemin kesinlikle normal değil.

Ola ki ileride format atıp sistemi temiz kurman gerekir ise aşağıya yazdığımı unutmayasın.
Kasada sadece sistemi kuracağın disk takılı olsun. Ek disk veya diskleri kurulumdan sonra takabilirsin.

Biliyorum çok acemiyim sistemin içinden geçtim zaten yeni SSD alacağım.

Biliyorum çok acemiyim sistemin içinden geçtim zaten yeni SSD alacağım.
Sistemin içinden geçmeye devam et, korkma. Yanlış yapmadan doğru yapmayı da öğrenemezsin. Hatta çoğu şey yapılan yanlışlardan öğrenilir.
Yeni SSD alırsan yukarıda yazdığım uyarıyı dikkate almayı da unutma :)

EK: Hatta format atmaya karar verdiğin zaman hemen format atma. Eski sistemi kurcalayabildiğin kadar kurcala, birşeyler dene vs.

Geri
Yukarı