Çözüldü Disklerimi verilere zarar görmeden nasıl birleştirebilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Uçan Kertenkele

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5'i yükleyecektim. Güncellemeler fazla geldi 100 gb'yi aştı. Harddisk 100 gb. Diğer harddiskleri buna nasıl bağlayabilirim ?

HDD'yi anakarta sata kablosu aracılığı ile bağlayarak yaparsın. Tam olarak ne anlatmaya çalıştığını anlamadım dostum. Biraz daha açıklık getirir misin? Elindeki ikinci bir HDD'yi sisteme dahil mi etmek istiyorsun?

Resimdeki diskleri birleştirmek istiyorum, daha fazla yere sahip olabilmek için(gta 5 için yer lazım).

disk birleştirme.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğime göre ayrılmış iki diski birleştirirsen içerisindeki bütün bilgiler gider. Farklı bir yöntemi varsa bilmiyorum. Bu arada oyunu neden diğer diske kurmuyorsun? Steam'dan oyunun kurulacağı yeri değiştirebilirsin. Disk birleştirme ile ilgili soruyu @Silinen üye'a soralım. Onun bir fikri vardır belki.

Peki format atarken birleştirme yapsam içindeki bilgilere zarar gelir mi ?

Format ekranında HDD birleştirmesi yaparsan içerisindeki bilgiler kesinlikle gidecektir.

Peki GTA 5'in dosyalarını kopyala yapıştır yapıp farklı bir diske atsam çalışmaya devam eder mi ? Yani bu durumdan nasıl kurtulabilirim ? Tekrar indirmek haricinde.

Yedeğini almalısın, verilerin gitmesi muhtemel. Çalışmaya devam eder ancak hedef klasör başka yerde olduğu için (ya da olmadığı için) Steam hata verebilir.

Peki bu işten nasıl çıkacağım ? :(

asdasba.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı