Çözüldü Diskte olması gerekenden daha az alan olması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Karasah

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Gears 5'i Microsoft Store'dan indirmeye başladım. İndirme sırasında hata oluştuğu için iptal ettim fakat tekrar indirmeye başladığımda yeterli alan yok diyor. 250 GB'lık diskin içindeki dosyaların boyutu 37 GB ama bana 62 GB boş yer var gösteriyor. Oyun kendisine 80 GB'lık yer ayırdıysa bile diğer fazlalık nereden onu anlamadım. Ayrıca 80 GB ayırdıysa onu nasıl silebilirim ki tekrar indirebileyim? Program falan mı kullanmam gerekiyor?

-Gizli klasörleri görünür yaptım.
-Fark ettim ki C diskinde de aynı durum geçerli dosyaları seçip özelliklere baktığımda 108 GB gösteriyor 60 GB'da boş yer olarak gösteriyor. Oysa benim toplam alanım 214 GB.
Yok mu çözüm bilen sıfırlamak istemiyorum.
Sorunu çözdüm. Ben D diskine kurmak istemiştim.
D klaasöründe windowsapp diye bir klasör var ama buna girmeme izin vermiyordu sistem.
Klasör sağtık-özellikler-güvenlik-gelişmiş-sahibi: Değiştir-> seçilecek nesne adını girin kısmına kullanıcı adını yazıp-> tamam bu yolu takip edince klasöre girdim MSIXVC adlı klasördeki dosyayı sildim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı