Çözüldü Dişleri bembeyaz olanlar nasıl yapmışlar?

• Konuyu başlatan Silinen üye 300257
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 5B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
S

Silinen üye 300257

Ziyaretçi
Videolarda falan görüyorum Kızılay'da gezerken zencileri görüyorum dişleri bembeyaz. Ali Güngör ve @Recep Baltaş ın da bembeyaz. Nasıl oluyor? Ben Oral B ile günde 2 kere fırçalamama rağmen sarı.

Çözüm
Yok. Onların doğuştan. Genlerlede alakası var kimi insan ne kadar uğraşsada istediği beyazlığı elde edemez. Bunun için porselen laminant takılıyor fakat fiyatı fazla bildiğim kadarıyla.
Yok. Onların doğuştan. Genlerlede alakası var kimi insan ne kadar uğraşsada istediği beyazlığı elde edemez. Bunun için porselen laminant takılıyor fakat fiyatı fazla bildiğim kadarıyla.

Çözüm
Değiştiriyorum, Suriyeliler de mi? Haberlerdeki İdlib'lilerin dişleri de beyaz
Bir çok Suriyeli gördüm dişleri beyazı bırak sarı bile değildi. Yapanlar da var. Neden yapmasınlar? Porselen taktıranlar var, diş beyazlatma seanslarına gidenler var. Dişleri genetik olarak beyaz olanlar var. Dişlerine dikkat edenler var. Yani bunları yazmama gerek de yoktu ama.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı