Dişli Krampon kayar mı?

MR.assassin's

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, dişli bir krampon alacağım ama dışarıda da oynamak istiyorum, yani kayar mı okulun bahçesinde de oynamak istiyorum kayıp yere düşebilir miyim?

Amatör kramponlardan alın eğer amacınız dışarıda oynamak ise. Adidas Nitrocharge 4.0 öneririm. Yarı profesyonel modelini kullanıyorum. Memnunum.

Beton zeminde kayar çivili ayakkabılar dostum. Sakatlık riski olabilir. Tavsiye etmem beton zeminde oynamanı o ayakkabılar ile. Normal spor ayakkabılar ile oynaman taraftarıyım.
Sakatlanma riski varsa uzak durayım zaten spor ayakkabı ile oynuyorum, maksat daha iyi zevk alabilmek içindi. :cool:

Amatör kramponlardan alın eğer amacınız dışarıda oynamak ise. Adidas Nitrocharge 4.0 öneririm. Yarı profesyonel modelini kullanıyorum. Memnunum.
Yani dışarıda oynamak için bir de spor salonunda hepsi bu.

Spor salonunda oynamak için (Yani Futsal) önerim dediğim gibi amatör bir krampon. Mesela ;

JR MERCURIAL VICTORY V TF bu olur.

Ni̇ke Jr. Mercurial Vortex Tf Hali Saha Ayakkabisi 889 - n11.com bu olur. Çivi olacaksa en fazla bu kadar olmalı.

(Bu kramponlar sana çivinin ne kadar olması gerektiği konusunda örnek vermek amaçlıydı. Bu tarz bir şey al alacaksan eğer.)
Aynen, hocam bunlar iyi en yakın zamanda bir çift alacağım inşALLAH. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı