Disnet + indirme hızı nedir?

Okan17

Hectopat
Disney Plus'ta 100 Mbps'lik internetim olduğu halde 6-8 MB arasi indiriyor. Diger sayfalarda 12 MB indirme aliyorum sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220618-135210~3.png
    Screenshot_20220618-135210~3.png
    54,5 KB · Görüntüleme: 40
Zaten üyesiniz, IDM yahut ücretsiz alternatifi FDM kullanabilirsiniz. Bilmiyorsanız kısaca indireceğiniz dosyanın bağlantısını alıp indirme limitine takılmadan karşı tarafın sağlayabildiği (yani kısıtlama olmadan bile verebilecekleri en fazla) hız ve sizin internetinizin hızı kadar hızla indirme yaparsınız. Disney zaten buna sahiptir. 12 ile indirirsiniz.

Zaten üyesiniz, IDM yahut ücretsiz alternatifi FDM kullanabilirsiniz. Bilmiyorsanız kısaca indireceğiniz dosyanın bağlantısını alıp indirme limitine takılmadan karşı tarafın sağlayabildiği (yani kısıtlama olmadan bile verebilecekleri en fazla) hız ve sizin internetinizin hızı kadar hızla indirme yaparsınız. Disney zaten buna sahiptir. 12 ile indirirsiniz.

Yok Disney'in uygulamasindan indiriyorum zaten. IDM de var lisansli orada 12 MB indiriyor sıkıntı yokta. Mobilden indirmek icin Disney'in uygulamasindan indiriyorum.

Garip ben 120 140 MB alıyorum. Ancak bende 5 ila 4 MB arası indiriyor doğru düzgün 4K izleyemiyorum. Kasmalar oluyor.

İzlerken sıkıntı yok 4K da yağ gibi izliyorum. Sadece mobilden indirirden 6 ile 8 MB arasi idniyor 12 MB indirmem gerekirken.

Geri
Yukarı