Disney+ Disney+ 1 yıllık üyelik alınır mı?

554130

Decipat
Ben ve 2 arkadaşım Disney+ 1 yıllık üyelik almak istiyoruz fakat tam emin olamadık. Sizce 650TL fiyata 1 yıllık üyelik değer mi? Ben daha önceden 1 aylık üyelik aldığım için içerikleri az çok biliyorum, kaliteli içerikler vardı. Kişi başı 217TL gibi bir para ödeyeceğiz, memnun kalır mıyız?

Ben aldım ilk günden beri var ve 3'ten fazla güzel yeni içerik gelmedi. Evde çocuk varsa onun için alınır :)

Bence dönüşümlü olarak farklı platfornları yarı fiyatına Nays ve Paribu gibi sistemlerle almak daha mantıklı.

Yani kişiden kişiye değişir bence değmez ama içeriklerini beğeniyorum izleyecek bir sürü şey var her gün bir iki bölüm bir şey izlerim diyorsan değer.

Ben ve 2 arkadaşım Disney+ 1 yıllık üyelik almak istiyoruz fakat tam emin olamadık. Sizce 650TL fiyata 1 yıllık üyelik değer mi? Ben daha önceden 1 aylık üyelik aldığım için içerikleri az çok biliyorum, kaliteli içerikler vardı. Kişi başı 217TL gibi bir para ödeyeceğiz, memnun kalır mıyız?

Değer diye düşünüyorum çünkü içerikleri çok kaliteli

Eğer sıkı bir film, dizi izleyicisiysen yüksek ihtimal Disney+ da ki içeriklerin çoğunu izlemişsindir.

Bence Netflix daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı