Disney+ Disney+ 1 yıllık üyelik alınır mı?

Hocam doğru diyorsunuz fakat ben oraya yeni üye olursam bana pek güveneceklerini sanmıyorum. Ayriyetten arkadaşlarımı da ikna etmem falan gerekir zor iş yani :D.
Evet, yeni üyelerle alışveriş yapılmıyor maalesef. Orada çok dolandırma girişimi olduktan sonra yeni üyeler çok sıkıntı çekmeye başladı. Haklısınız o kadar uğraşa değmez.

Bu arada izleyeceğiniz içeriklerin Disney+'da olup olmadığına buradan bakabilirsiniz.

Hocam doğru diyorsunuz fakat ben oraya yeni üye olursam bana pek güveneceklerini sanmıyorum. Ayrıyeten arkadaşlarımı da ikna etmem falan gerekir zor iş yani :D.

Bu konu çok fazla tartışılmış hocam fakat tercih meselesi. Aranızda tartışıp karar vermeniz gereken bir konu sonuçta alınca biz izlemeyeceğiz 😀

Evet, yeni üyelerle alışveriş yapılmıyor maalesef. Orada çok dolandırma girişimi olduktan sonra yeni üyeler çok sıkıntı çekmeye başladı. Haklısınız o kadar uğraşa değmez.

Bu arada izleyeceğiniz içeriklerin Disney+'da olup olmadığına buradan bakabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim, içeriklerini unutmuştum ve yeni şeyler eklenmiş mi diye merak ediyordum bu link çok iyi oldu.

Geri
Yukarı