Disney + açılmıyor

durduk yere sistemleri hesabı bloke edebiliyor öyle bir saçmalık işte. büyük ihtimal ilk girişin hatırına saldırı koruması adına yapılan bir uygulama ancak can sıkıcı. çözüm olarak modem restleme ip değiştirme yada son çare müşteri temsilcisine bağlanıp ip adresini whiteliste eklettirmek haricinde bir çözümü bulunmuyor. bizde satın alamadık ki gördüğüm kadarıyla çokta bir şey kaçırmıyoruz gibi duruyor.

Lütfen yanlış yönlendirme yapmayalım. Bunun bir çözümü var yaklaşık 30 saniye de hallediliyor. Müşteri hizmetlerini arayıp IP adresinizi verirseniz 30 saniye içinde block kalkıyor.

Yanlış yönlendirme yapmıyorum. Arkadaşımın yaşadığı problemdi bu. Yok SS istemişler ama destek üzerinde SS çıkmamış vs uğraşmış. Şu an hala yaşayanlarda var.

Error 93 ip ile ilgili bir durum. Güvenlik gereği ilk girislerde böyle bir hata alınıyor. Aradığımda 30 saniye içinde güncelleme yapıp duzelttiler

Tamamdır dostum eyvallah. Foruma yeni katılıp böyle bilgili bir şekilde savununca acaba dedim çünkü oluyor bu tarz şeyler . Ne zaman baksam son etkinliğinde disney+ olunca :)
Anlıyorum hocam. Hata kodunu internette arattigim zaman bu forumu gördüm , sonra arayıp duzeltince gelip burdan da bilgi vermek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı