Çözüldü Disney+ açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alican_123

Hectopat
Daha fazla  
PC açtım Opera GX'den Disney Plus açacağım açılmıyor ekrandan dönüp duruyor kapattım tekrar denedim olmadı. Başka sitelere giriliyor.

Çözüm
Telefondan girmeyi deneyin. Muhtemelen orda hata kodu alacaksınız ve hesabınızda "şüpheli davranış tespit edildi" diyecek. İnternetinizi kapatın ve tekrar açın. Düzelmezse modeme reset atın.

Bir kaç gün önce aynı olayı yaşadığım için biliyorum.
Telefondan girmeyi deneyin. Muhtemelen orda hata kodu alacaksınız ve hesabınızda "şüpheli davranış tespit edildi" diyecek. İnternetinizi kapatın ve tekrar açın. Düzelmezse modeme reset atın.

Bir kaç gün önce aynı olayı yaşadığım için biliyorum.

Çözüm
Telefondan girmeyi deneyin. Muhtemelen orada hata kodu alacaksınız ve hesabınızda "şüpheli davranış tespit edildi" diyecek. İnternetinizi kapatın ve tekrar açın. Düzelmezse modeme reset atın.

Birkaç gün önce aynı olayı yaşadığım için biliyorum.

Bu hesaptaki şüpheli etkinlik nedeniyle engelledik (hata kodu 93) yazıyor ne yapmama lazım.

Bu hesaptaki şüpheli etkinlik nedeniyle engelledik (hata kodu 93) yazıyor ne yapmama lazım.
Dediğim gibi ilk önce modemi bir süre kapatın daha sonra açın. Düzelmezse modeme reset atın.

Muhtemelen mobil veri ile erişim sağlıyor olmanız lazım.

@Alican_123 çözebildiniz mi hocam ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı