Disney+ bilgisayarda açılmıyor

Alpocan543454

Hectopat
Daha fazla  
Screenshot_5.png

Disney+ üzerinden dün akşam film izledim ama bugün açtığımda ise profil seçme kısmında siyah bir şekilde kalıyor. Farklı tarayıcılarda da denedim, hiçbir şey değişmiyor. Telefondan aynı hesaba sorunsuz bir şekilde girebiliyorum.

Uygulamasını indir istersen girmek daha kolay olur senin için web de aradabir böyle sorunlar olabiliyor bir süre sonra o da düzelir diye düşünüyorum.

Uygulamasında "üzgünüz, bir sorun oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyin." diye hata alıyorumEki Görüntüle 1801845

O zaman Disney Plus'la ilgilidir bir süre sonra düzelir. Senle ilgili olduğunu düşünmüyorum veya devam ederse silip tekrar indir ama dediğim gibi senle ilgili olduğunu düşünmüyorum.

Disney Plus bu konuyla ilgili 2 şey söylemiş ya internet hatası ya da uyumlu olmayan cihazla bağlanma sen dün bağlandığında göre cihazın uyumludur o zaman ya internet bağlantın kötüdür ya da Disney geçici bir sorun yaşamıştır bu da senin elinde olan bir şey değil bence düzelir yakında.

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de var.

Eki Görüntüle 1801832

Disney+ üzerinden dün akşam film izledim ama bugün açtığımda ise profil seçme kısmında siyah bir şekilde kalıyor. Farklı tarayıcılarda da denedim, hiçbir şey değişmiyor. Telefondan aynı hesaba sorunsuz bir şekilde girebiliyorum.

Şu an düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı