Disney+ için hangi banka cashback verir?

YJMalmsteen

Centipat
Disney için hangi banka cashback veriyor şu an?
(Şu an aktif olarak her ay cashback alan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim)

Son düzenleme:
Disney için hangi banka cashback veriyor şu an?
(Şu an aktif olarak her ay cashback alan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim)

Nays veriyor olması lazım, Papara'da veriyordu en son. Tosla'da veriyordu. En çok Nays veriyordu galiba.

Siz hangisini aktif kullanıyorsunuz şu an Disney ödemeleri için?

Ben kullanmyor Nays bunlarda 50 geri ödeme yapıyor.

1704638291485.png

Siz hangisini aktif kullanıyorsunuz şu an Disney ödemeleri için?

Hocam disneyplus için kampanya yapan bir kart bulamadım, hepsi Netflix için yapıyor genel olarak, en çok yapanda Nays.

İlginiz için çok teşekkürler ama tam olarak bu yüzden "(Şu an aktif olarak her ay cashback alan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim)" kısmını eklemiştim ilk mesajıma :)
Hocam cashback verdiğini bilmek için kullanmak zorunda değilim :D

İlginiz için çok teşekkürler ama tam olarak bu yüzden "(şu an aktif olarak her ay cashback alan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim)" kısmını eklemiştim ilk mesajıma :)

Guncel olarak Nays kullanıyorum ve cashback eskisi kadar efektif degil. Platformlarin artan fiyatlarindan dolayi tam yuzde 50 vermiyor.
Ek olarak Disney Plus'ta bir cashback gorunmuyor.

Hocam cashback verdiğini bilmek için kullanmak zorunda değilim :D
Şöyle ki; bir kaç yerde rastladım kampanya sayfasında yazmayıp, yine de cashback verenler varmış söylenilenlere göre.

O yüzden fikire değil, güncel deneyim sahibine ihtiyacım var. Fikir edinmek için Google kullanmayı bilmek yeterli neticede. Gereksiz polemik yaşamamak için ilk mesajıma "kullanan arkadaşlar" diye özellikle belirtiyorum ama kaçamıyorum :)

Guncel olarak Nays kullanıyorum
Disney+ için mi kullanıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı